Wpis z mikrobloga

Jestem od dłuższego czasu zmuszony ćwiczyć na mocno ograniczonym sprzęcie, mianowicie - płaska ławka z przyspawanymi stojakami (xD), 163 kilogramy obciązenia, drązek, hantle, gryf łamany i sztanga prosta. Dotychczas trenowałem na tym i 7 razy w tygodniu zestawem klata + łapy/nogi, plecy i barki na zmianę i już mam tego dość, chciałbym cokolwiek zmienić. Myślałem nad 5dniowym ppl, ale nie mam pojęcia jak zastąpić ćwiczenia do których nie mam sprzętu. Obecnie np. zamiast zwykłych przysiadów robię zerchery, ale co robić zamiast przykładowo face pulli czy maszyn na nogi?
jeżeli chodzi o mnie to wybiło mi właśnie 7 lat stażu, obecnie 176cm/87kg, bf jakieś 17% - ławka 165, martwy 210 (krótkie rączki xD)
myślałem o planie ze screena, tylko jak pozmieniać to tak żebym wyrobił się z moim sprzętem przy okazji zachowując dość sporą intensywność? dodam tylko że siłownia to moje poboczne hobby, nie mam presji na jakieś mega super osiągnięcia, po prostu obecnie chciałbym coś zmienić i może delikatnie zrzucić jeszcze ze 3-4% bfu przed latem
#mikrokoksy #silownia
Pobierz
źródło: comment_1646601048AE9vdaFzZyZjx9ySJQJ61w.jpg