Wpis z mikrobloga

@Mirekzkolega ciekawe kto może jeszcze wysłać mamy sami siły powietrzne w ruinie a pewnie tylko nasze polecą bo reszta się wypnie. Powinni lecieć w sporym towarzystwie kolegów z Europy
@eurphie a wy psudointeligenci będziecie każdego co ma swoje zdanie i nie użył ani jednego słowa pro ruskiego wyzywać od onucow Ruskich? W główkach wam się już #!$%@? całkiem widzę na tym wykopie. Skąd masz informacje, że dostaniemy lepsze co ? No pokaz madralo czy tak pierodolisz 3 po 3 wyzywając kogoś a gówno wiesz . Najlepiej #!$%@? lotnictwo które i tak się ledwo trzyma i lecieć tam jako jedyny kraj to
@dulek a widzisz różnice między słowem dadzą a rozważą? Bo ja widzę sporą a jak znam życie... albo nie bo powiedzą , że onuca ruska niektórzy imbecyle.
Chodzi o to , żebyśmy w tym szelnstwie nie zapomnieli jak nas ruchali i nie osłabili się sami bo chyba żadnemu patriocie na tym nie zależy Ale jeśli jankesi tak zrobią to będzie to mega deal i niech se biorę te Ruskie samoloty
@Fiber jeśli tak to jestem za I to będzie mega deal oraz wzmocnienie naszego lotnictwa. Może dlatego nasi się wstrzymali z tym bo dopinają umowę. Martwi mnie jedynie słowo "rozważymy "
"musiałoby być poprzedzone „suwerenną" decyzją polski " i czytajmy dalej "Tyle że problem nie dotyczyłby tylko MiG-ów, ale i tego, co i jak Polska miałaby dostać w zamian. „Proces (przekazania Polsce) F-16 byłby czasochłonny, wiązałby się z ubieganiem się o kontrakt i przyznawaniem go, a także budowaniem samolotów specyficznych dla tego kraju i zapewnianiem szkoleń” Ktoś czytał ten artykuł czy tylko nagłówek ?
Mamy dac najpierw MIGi a oni się potem zastanowią
@twojstary2009 nadzieja ? Z polityką nadzieji chłopie to ty ten kraj byś do ruiny doprowadził w 3 miesiące , dlatego zachód twardo robi interesy a nam do nich w PKB daleko . Jesteśmy ruchani od lat . Wiesz jak będzie ? Amerykanie dadzą nam f16 rozłożone w dostawie na 6 lat za 3 wojna ucichnie Ukraina zapomni kto im pomagał tak jak i zachód ( już rysują rybki bez polskiej flagi za