Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@angelika_tracz: a po co im kwarantanna? Przecież Polacy też nie muszą mieć kwarantanny, w grudniu leciałem z poza Schengen i nie mialem testu ii nie musiałem pokazać szczepień.
@GratisLPG: postaw się w ich sytuacji, rakieta #!$%@?ła twój dom, udało ci się przeżyć, tylko dla tego, że byłeś na spacerze, nie masz nic, uciekasz do Niemiec, nie znasz języka, nie masz hajsu, ciuchy to tylko to co masz na sobie, bo reszta spłonęła. To że uchodźcy dostają coś za darmo, nie jest równoznaczne z tym, że mają jakieś większe prawa
@GratisLPG ja tylko dodam, że jeśli chociaż cześć udana się usamodzielnić w Polsce, aby znaleźli prace, mieszkanie to będzie to ogromny sukces i wpływ do budżetu. Nawet jeśli początkowo trzeba im trochę pomoc.

Wiesz jak wyglada dzietność w Polsce i jaki będzie niedługo ogromny problem z emeryturami? Mamy #!$%@? i uchodźcy to nasza ogromna szansa. A teraz nie płacz, ze nie masz darmowego biletu.
@zeusAmadeusz: No i się #!$%@?. Bo z tego co słyszałem to ten zasiłek ma być dla Polaków, którzy pomagają Ukraińcom. Możesz przyjąć kogoś do siebie nakarmić go i może dostaniesz. Oczywiście jak już będzie wszystko jasne na jakich zasadach jest ten zasiłek 40zl.