Wpis z mikrobloga

Panowie jaką śmiechawę miałem w robocie w piątek to głowa mała i myślę, że kilka osób to zaciekawi.

Szefowa przyprowadziła kilka Ukrainek, żeby rozejrzały się po zakładzie i zastanowiły się czy warunki pracy im będą odpowiadać.
Póki przyprowadzali starsze kobitki to się nasze #p0lki pościanowe (żadna nie ma jeszcze 35 lat) i te tuż przed ścianą tylko śmiały ale jak szefowa przyprowadziła tak na oko niespełna 30 letnie mamuśki to zapadła grobowa cisza.

Dziewczyny uśmiechnięte, otwarte, bardzo miłe. Całkowite przeciwieństwo naszych #p0lka. Obcinały wszystkich facetów, żadnego bitchface i tym podobnego wiecznego wściekłego wyrazu twarzy do jakiego się już człowiek przyzwyczaił u naszych polskich kobiet.
Może to zabrzmieć trochę jak #kukold ale serio te ukraińskie laski wprowadziły trochę słońca tego popołudnia do firmy.

Kilka z nich zdecydowało, że odpowiada im robota i, że w poniedziałek przyjdą do #pracbaza.

No i jak już wszystkie grupki zostały oprowadzone to się p0lki uruchomiły.
Z jazgotem polazły do szefowej, że one i tak mają dużo pracy i nie będą nowych pracownic niczego uczyć.

Szefowa odparowała, że nie ma problemu bo jeden ze speców zostanie odesłany do ich nauki i że powinny się cieszyć bo im więcej osób tym lepiej (mamy braki kadrowe jak prawie każda firma) to te już zupełnie szału dostały i w końcu szefowa je ochrzaniła i kazał do pracy wracać.

U nas w robocie więcej jest facetów a kobiet kilka na krzyż i cała atencja pójdzie w diabły jeśli te laski zostaną zatrudnione bo serio nawet nie są niektóre z nich jakoś specjalnie atrakcyjne to mają tak wesołą i miłą aparycję, że aż miło je było oglądać.

Możecie uznać to za bait ale to się wydarzyło naprawdę i będzie się też działo w innych zakładach pracy i wszędzie.

Grzmoty i trzask pękających dup #p0lka jeszcze długo było słychać, normalnie aż się w nich gotowało.
Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

#blackpill #redpill #mgtow #p0lka #przegryw #praca #logikarozowychpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
@czarny-kartofel-111: I właśnie dla tego przestałem patrzeć w pewnym momencie na narodowość jakiej miałaby być kiedyś moja ewentualna wybranka. Nie wiem czy twoja wypowiedź to troll czy nie również nie chce absolutnie ubliżać nikomu totalnie ale to jest niestety prawda. W Niemczech pomimo bariery językowej miałem mniejsze problem z tym aby nawiązać kontakty z dziewczynami jak w Polsce XD Do tego u kobiet innych narodowości nawet udawanie tej mitycznej niedostępnej wygląda
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: W ogóle to ja miałem też do czynienia z jedną wietnamką, włoszkami, izraelitkami czy hinduskami w Warszawie i ja sam jestem bardzo często w szoku jak te kobiety reagują bardzo często na to jak się z nimi zaczyna jakąś konwersację.
Magiczne słowo - zainteresowanie. Stoją do Ciebie zwrócone ciałem i przerywają grzebanie w telefonie, nie prychają i nie krzywią gęby na widok nie markowego ubrania.
  • Odpowiedz
@czarny-kartofel-111: Miałem na myśli raczej to, że #p0lka #logikarozowychpaskow generalnie nie rozumieją jednej podstawowej rzeczy. A mianowicie iż tak jak w naszym kraju (Polsce) nie traktuje się raczej kobiet w innych krajach i generalnie jak często w innych krajach przepuścisz kobietę w drzwiach otworzysz jej drzwi to się pytają dla czego to robisz przecież sama umiem i patrzą się na ciebie jakbyś je traktował jak upośledzone a u nas wręcz tego
  • Odpowiedz
@czarny-kartofel-111: Dupy im pękają częściowo bo były w centrum uwagi, a teraz to tracą, a częściowo przez różnice kulturowe. Polskie betaorbitery mają najmniej godności ze wszystkich, bo nawet jak coś dla takiej zrobią to podziękowaniem będzie "no fajnie" i ten wiecznie skrzywiony ryj. A teraz wyobraź sobie, że na podwórko p0lek wchodzą kobiety które potrafią być miłe, uśmiechają się itp. Dla nich to jakby świat się walił, bo nawet beciak wybierze
  • Odpowiedz
Miałem na myśli raczej to, że #p0lka #logikarozowychpaskow generalnie nie rozumieją jednej podstawowej rzeczy. A mianowicie iż tak jak w naszym kraju (Polsce) nie traktuje się raczej kobiet w innych krajach i generalnie jak często w innych krajach przepuścisz kobietę w drzwiach otworzysz jej drzwi to się pytają dla czego to robisz przecież sama umiem i patrzą się na ciebie jakbyś je traktował jak upośledzone a u nas wręcz tego wymagają. Jeśli
  • Odpowiedz
@czarny-kartofel-111: a moim zdaniem tu chodzi o sprawy zawodowe.
jakby przyszli mi do pracy Ukraińcy młodsi, szybsi, bardziej zaangażowani, bardziej wydajni to też bym się zaczął bać o swoje stanowisko lub bałbym się o to, że zaczną wymagać ode mnie cięższej pracy.
  • Odpowiedz