Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@marek-krakow: pozwól, że ci odpiszę w osobnym wpisie skoro cenzurujesz komentarze jak tchórz.

Mianowicie - trwa wojna, kilkaset km od nas płoną miasta, "umiera cały naród", są mordowane i gwałcone kobiety i dzieci, ludziom zawaliło się całe życie.

Są ważniejsze sprawy niż inflacja czy czyjeś oszczędności. To nas zaboli, bardzo - ale wojny nie cofniesz i możesz za to podziękować sowietom i Putinowi. Teraz musimy stanąć na wysokości zadania i udzielić wszelkiej koniecznej pomocy cierpiącym ludziom, którzy chcą się ratować, chcą żyć i chronić swoje dzieci.

@StalowyOjciec

#ukraina #rosja #polska #wojna #gospodarka #inflacja #nbp
PanBulibu - @marek-krakow: pozwól, że ci odpiszę w osobnym wpisie skoro cenzurujesz k...

źródło: comment_1646501589NfQ9vXwVHGXEqgHx87sFjg.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: Po co się bawić, od razu uczyńmy ich szlachtą w naszym grajdołku
Ja tam wolę zachowywać się jak cywilizowane narody, np niemcy które nie liżą d--y za frajer (polacy opanowali to do perfekcji)
i takie ckliwe przemówienia jak z filmów, niestety mało odnoszą się do realnego życia
  • Odpowiedz
  • 0
@PanBulibu mam takie pytanko. Czy jest szansa na udzielenie jakiegos wsparcia od UE czy jak zwykle musimy działać na własną rękę i byc tylko glaskani po glowie przez zachód?
  • Odpowiedz
Są ważniejsze sprawy niż inflacja czy czyjeś oszczędności


@PanBulibu: no dla mnie akurat te rzeczy są najważniejsze bo moje dobro i dobro mojego kraju stawiam na pierwszym miejscu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pie_Man: współczuję jeśli pieniądze przysłaniają ci cierpienie ludzi, umierające dzieci czy zgwałcone kobiety przez ruskich sołdatów
  • Odpowiedz
@Matpiotr: tu nikt nie mówi żeby nie pomagać ale bez przesady, z całego serca szkoda mi Ukraińców ale rzucając im co chwilę nowy socjal topimy nasz kraj, drożejące paliwo plus inflacja wywali ceny na niespotykany poziom, nie mówiąc już o masowych zwolnieniach przez sankcje
  • Odpowiedz