Wpis z mikrobloga

  • 25
Hej, dzis jest ostatni dzień ważności kodu rabatowego -40zł na zakupy w Ikei. Będę wieczorem jechać żeby kupić koce dla ludzi za granicą, którzy marzną w kolejkach czy pochowani w metrze, załatwiłam już transport - pojadą we wtorek z wolontariuszami jadącymi po zwierzaki z #wroclaw
Jeśli macie taki kod, proszę o wysyłkę screena na pw.
Zbiórka zostanie udokumentowana zdjęciowo i rozliczona na mirko żeby nie było że #!$%@?łam na blahaje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przepraszam za spam, mam nadzieję, że wybaczycie
Proszę o komentarze i plusy dla podbicia
#ukraina #rosja #pomoc #mirabelkopomusz #warszawa #lodz #krakow #poznan #trojmiasto
krave - Hej, dzis jest ostatni dzień ważności kodu rabatowego -40zł na zakupy w Ikei....

źródło: comment_1646496693mYwxeOchEcUPCLcudZqzxE.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Tez nic, ale wg info krakowskiego sklepu:

Zrób w dniach 17.02-19.03.2022 dowolne zakupy w stacjonarnym sklepie IKEA Kraków, pokaż w kasie kartę IKEA Family, a otrzymasz od nas kod rabatowy o wartości 40 zł do wykorzystania na zakupy online.

//edit a nie, to jest oferta na drugi kod, pierwszy powinien być w zakładce „moje oferty”, ale i tak nie mam ;)
  • Odpowiedz
@krave: tez byłem w sobote. kupiłem co chciałem, dostałem 40zł rabatu i... covid-19 w bonusie. #!$%@? bombki strzelił bo wiecej wydam na ibuprom i poboczne suplementy

*tak, jestem 100% pewien, że tam się zaraziłem bo nigdzie generalnie nie wychodze tylko mnie te 40 dychy podkusiły :D
**tak, jestem szczepiony ale wiadomo co :D
  • Odpowiedz