Wpis z mikrobloga

@szczur_wodny: no tak bo taka reklamówka to obraz całego społeczeństwa, jak oglądasz uśmiechniętych ludzi na tvpis, dziękujących morawieckiemu kaczyńskiemu i dudzie to też myślisz że właśnie tak wygląda polskie społeczeństwo?Ja wiem że poparcie putina i rządu jest ogromne, no ale jednak wstawiasz tutaj czystą propagande kremlowską...
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: widziałeś kiedyś filmiki PiSu gdzie ludzie opowiadają jak to nie jest cudownie, zawsze młoda rodzina w idealnym modelu 2+2 i staruszka z uśmiechem opowiadająca że nie mogła sobie wyobrazić lepszej jesieni życia, i młody pracownik zadowolony że mu minimalna wystarczy aż za nadto. To teraz sobie odpowiedz czy w innych krajach nie robią takich fimów zwłaszcza w krajach typu Rosja.
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: oni mają sformatowane mózgi - na 2ch.hk czytałem, że rodzice podpieprzyli córkę co chciała iść na protest i zadzwonili po dzielnicowego by jej pałką po łydkach wytłumaczył dlaczego należy kochać prezydenta Putina
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: Młodzi Rosjanie z klasy średniej/wyższej z dużych miast sobie nagrywają filmiki poparcia dla lansu a ich rówieśnicy z zapadłych wiosek i biednych części FR płoną w czołgach żywcem, dopóki pobór i wojna nie obejmie bezpośrednio tych z filmiku to władzy Putina nic nie grozi.
  • Odpowiedz
@krzat: Pewnie dzieci aparatczyków. Jak u nas KOD powstał to była beka bo się okazało że wszyscy to np. urzędnicy ratusza, młodzieżówka PO, stare komuchy z PZPR i inne. :P
  • Odpowiedz