Wpis z mikrobloga

@mkwiatek przerabiałem dysony po 2 tysiące. Bosche po 1 tysiącu. Wszystko mi się psuło. Teraz kupiłem tefala za 600zł i jestem mega zadowolony. Leciutki, ma podświetlenie, da się go postawić w pionie bez żadnych podpórek. Jak się zepsuje to nie będzie szkoda.
@Pantegram miałem Boscha u którego po dwóch latach bateria trzymała z 10 minut. Oczywiście co... żeby baterie wymienić trzeba kupić cały moduł bo była niewymienialna. Ten Tefal ma baterie wyciąganą. Jak dla mnie to plus. Mieszkanie 70 metrów spokojnie można 3 razy odkurzyć. Oczywiście mówię o codziennym regularnym odkurzaniu.
@mkwiatek: Mam Samsunga Jet 90. Jest spoko, niby ciężki nie jest, ale ma trochę dziwny środek ciężkości i o ile ja nie mam problemu żeby jedną łapą oblecieć 70 m2, to żona już w jednej ręce nie utrzyma #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponoć Dysony są pod tym kątem lepsze. Ale tak jak mówię, ogólnie zadowolony jestem:
+ nie trzeba montować uchwytu do ściany - jest super
@mkwiatek: Jeżeli zamierzasz odkurzać jedynie podłogi, to w zależności od budżetu i preferencji wybierałbym między Samsungiem Jet 75/90 a Dysonem V15.

Jeżeli planujesz odkurzać również blaty, biurko, sprzęt RTV, regały, listwy przypodłogowe, itp. itd., to odrzuciłbym oba powyższe (są za duże i za ciężkie) i albo kupił Dysona V12 Slim albo poczekał kilka tygodni i kupił Samsunga Bespoke Jet, na którego sam aktualnie "poluję" (to taki nieco mniejszy, lżejszy i mocniejszy
robvan

Tefal X-pert 6.60 Allergy TY6837 Zapomniałem napisać że ma jeszcze wymienną baterie co jest dość ważne.


vegeciak

Jeżeli planujesz odkurzać również blaty, biurko, sprzęt RTV, regały, listwy przypodłogowe, itp. itd., to odrzuciłbym oba powyższe (są za duże i za ciężkie) i albo kupił Dysona V12 Slim albo poczekał kilka tygodni i kupił Samsunga Bespoke Jet, na którego sam aktualnie "poluję" (to taki nieco mniejszy, lżejszy i mocniejszy Samsung Jet 75/90 z