Wpis z mikrobloga

Dla tych co mówią, że np za parę dni NATO dołączy do wojny to od razu mówię, że nie ma takich wojsk na terenach całej EU by jakkolwiek prowadzić wojnę ofensywną przeciwko Rosji no i ruski by w końcu mogły wystrzelać swój rakietowo-balistyczny sprzęt np na nasz kraj i całkowicie nas rozwalić.

Równie dobrze mogliby iskanderami strzelać w Kijów, ale tego nie robią, a mogą.

Może i nie są super celne, ale jakby chcieli zniszczyć Kijów, to by to dawno zrobili jak i inne ważne obiekty. Jakoś udało im się na początku w ciągu nawet nie godziny zdestabilizować sporo lotnisk tymi swoimi dziwnymi rakietkami, które akurat były precyzyjne.

Może ich kolumny wojskowe to w większości skansen to i tak ilością nadrabiają tą jakość. A na nas w razie dołączenia NATO do wojny czeka cała zmecholona z Białorusi, a przypominam, że my mamy nawet licząc USA i NATO respond force mniej żołdaków na terenie Europy niżeli siły Ukraińskie przed wybuchem wojny.

Teraz czekam na nazywanie mnie onucą czy coś. Pamiętajcie, że wejście konflikt NATO Rosja nawet jak oznaczałoby to późniejszą wygraną NATO nasz kraj już nie będzie istniał, bo będzie takim gruzowiskiem xD

Do tego nie wiem czy USA tak sobie wjedzie w ruskich jak Chiny sobie oglądają co się dzieje. To moje osobiste przemyślenia i oczywiście każdy może mieć swój własny pogląd na obecną sytuację.
#ukraina #rosja #wojna
  • 28
@ZuluScout: Agresji ze strony Nato na bank nie będzie z różnych powodów, ale patrząc strategicznie.. Wyobrażasz sobie jak Rosja miałaby prowadzić konflikt na granicy mającej około czy nawet ponad 2000 km, a wliczając teren Białorusi to nawet ponad 2500 km?

Rosjanie w tym momencie mają problemy logistyczne, działanie wleką się straszliwie z samą Ukrainą, która jest jedynie wspierana sprzętem i uzbrojeniem.

Wyobraź sobie Ruskich stających na przeciw:
Ukrainy oraz Belgia, Dania,
Pobierz A.....7 - @ZuluScout: Agresji ze strony Nato na bank nie będzie z różnych powodów, al...
źródło: comment_1646465414SoZt7WGBFlVCGAdwFQOn5i.jpg