Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: Kohut zawsze działa na rzecz Śląska, tak więc myśli, że w interesie tego regionu jest brnięcie dalej w węgiel. I dlatego pieprzy takie farmazony. Ten człowiek robi sporo dobrego, ale w kwestii atomu błądzi tak, że skarpetki spadają.
  • Odpowiedz
@Jcdx: Kohut chce hajsu dla Górnego Śląska za transformację ale popiera w pełni politykę dekarbonizacji. 4 dni temu mówił również, że EU planuje również po czasie również rezygnację z gazu (o czym wiadomo) z tego samego powodu, ale politycznie na razie się o tym często nie mówiło aby nie stresować Putina (czytaj: aby nie krytykować polityki Niemiec). Jeżeli do tego jest jeszcze przeciwny atomowi to ja nie wiem czego on
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alkoholik000: czy ja mam jakieś deja vu, czy Żukowska już kolejny raz pokazuje zdroworozsądkowe podejście. Nie mogę sobie przypomnieć kontekstu, ale stosunkowo niedawno też zaatakowała z rigczem jakiś wyjątkowo lewicowy postulat - chodziło o wydawanie swoich zarobionych pieniędzy czy ogólnie o roszczenie wynagrodzenia za pracę, ktoś coś?
  • Odpowiedz
bruh myslałem, że Kohut jest poatomowy :/.

Atom może wydawać się niebezpieczny jeśli się na nim nie zna.


@Nosradamo: @Jcdx: cała Wiosna jest przeciwko atomowi, tutaj akurat podpadają pod agenturę, bo zamiast tego w programie mocno promują OZE plus gaz z Niemiec z NS2
  • Odpowiedz