Wpis z mikrobloga

"Największe ofiary" konfliktu na Ukrainie. Obrzydliwe zachowanie.
https://www.nbcnews.com/video/black-students-allege-racism-during-escape-from-ukraine-134437957946
Nie, to nie wy jesteście poszkodowani "people of colour", to biali (tak biali) Ukraińcy są ofiarami w tej wojnie. Nie wy. I przestańcie robić wodę z mózgu Europejczykom na zachodzie.
#ukraina #wojna #rosja #europa
Pobierz wypok312 - "Największe ofiary" konfliktu na Ukrainie. Obrzydliwe zachowanie.
https:/...
źródło: comment_1646396377LeKQrF2qeWcY55TCXAoOMb.jpg
  • 23
@rivers666:
Nie, to nie przez sytuację w Przemyślu. Oni szkalowali Ukraińców jeszcze zanim akcja w Przemyślu miała miejsce.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Oni w swoich artykułach atakują Ukraińców, bo "za mało" się mówi o krzywdzie czarnych na Ukrainie. To nie ruskie trolle, to oni sami, wieczne ofiary. Ruskie trolle to co najwyżej się śmieją z naiwności i głupoty zachodu pod tym względem.
https://metro.co.uk/2022/03/01/if-now-isnt-the-time-to-talk-about-racism-in-ukraine-when-is-16196346/
Pobierz wypok312 - @rivers666: 
Nie, to nie przez sytuację w Przemyślu. Oni szkalowali Ukrai...
źródło: comment_1646396859IrnoR869a6PG0eDrlqK4J8.jpg
@wypok312: cóż, pojawiało się dużo informacji o tym, że #!$%@? czarnych z pociągów. W pełni rozumiem czarnoskóre osoby, że mogą się poczuć pokrzywdzone. Chyba tylko ktoś głupi negowałby ogromny rasizm w Polsce i tym bardziej krajach bardziej na wschód..

I to nie ci pokrzywdzeni czarni są odpowiedzialni za ten artykuł, tylko osoby co temat wyłapały - czas faktycznie nieodpowiedni.
@wypok312: debili nie sieją, sami się ujawniają. BLM poczynił niepowetowane straty w świadomości ludzi rasy czarnej i usankcjonował ich rasizm wobec białych taka prawda. Rozumiem problemy czarnej społeczności, tylko BLM próbuje je rozwiązać nie na zasadzie prawdziwej równości i szacunku wobec siebie tylko na zasadzie TKM - teraz #!$%@? my. Biali panowali teraz nasza kolej by panować i to my z białych zrobimy podludzi.

Aczkolwiek znając studentów zagranicznych na płatnych studiach
@wypok312: no ale co ty chcesz XDDD nie mówię że oni są największymi ofiarami, bo nie są (w sumie ty sam sobie to dopisałeś), ale jeśli rzeczywiście ludzie nie chcą im pomagać na granicy, albo Polacy są dużo mniej chętni aby im pomagać, to to jest rasizm w najczystszej postaci. Absolutnie najczystszej.

Powodów dlaczego tak się dzieje jest wiele. Sporo z nich jest w pełni uzasadnionych i ugruntowanych. Natomiast usprawiedliwiony rasizm
@wypok312: pierwszy film - ja mogę również coś takiego nagrać i opowiadać. To że ktoś jest nagrany nie oznacza, że to prawda.
drugi film - gwarantuję, że taki syf był przy większości wejść do pociągów! Ludzie #!$%@?ą przed wojną! Nie wiesz jak byś się zachowywał, ja również nie wiem jak ja ¯\_(ツ)_/¯
@wypok312: Oni tez są poszkodowani jak wszyscy ludzie którzy na Ukrainie chcieli spokojnie żyć, studiować czy pracować. Oni wszyscy są ofiarami wojny. Ale wydaje mi się te obywatele innych krajów w pierwszej kolejności powinni oczekiwać pomocy od swoich placówek dyplomatycznych, a nie krzyczeć o rasizmie. Zreszta Ukraińcy jasno określili kto ma pierwszeństwo przy wyjeździe, a oni jakby totalnie nie chcieli tego zrozumieć.
@wypok312: Artykuły od murzynów dla murzynów, mam czarnego znajomego który czasami wrzuca tego typu rzeczy na insta story XD na szczęście kiedy przychodzi prawdziwy kryzys to całe takie #!$%@? przestaje wszystkich obchodzić (jak pojawił się covid i trzeba było zamknąć granice to skończyło się gadanie o emigrantach). Oni zawsze będą robić z siebie ofiary jak kobiety bo to dla nich korzystne i tyle.