Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: kilka dni temu zamówiłem na bike24 nowy Elite Novo Force za 62 euro + ship.
Minusem jest brak podstawki na koło (do dokupienia za 40 zł na olx) oraz brak adaptera do sztywnych osi (do dokupienia za 115 zl, lub dorobienia samemu; z trenażerem jest tylko na QR).
Trenażer stabilny, ale jednak nie jest smart.
@Estetykatopodstawa: Pewnie i za 300 coś znajdziesz, ale będziesz się prawdopodobnie męczył na takim sprzęcie, najlepiej kupić direct drive ale widzę że ich ceny są sporo powyżej twojego budżetu. Przy wyborze kierowałbym się tym czy trenażer ma dźwignię do dociskania opony, żeby nie trzeba było przed i po każdej jeździe się bawić z ustawianiem i dokręcaniem/odkręcaniem i jak najcięższe koło zamachowe. Nie zwracałbym uwagi na ilość poziomów oporu ani maksymalną moc.
@Estetykatopodstawa: 200-300zł. na początek jest świetny, latałem jedną zimę. Później przeszedłem na smartowy - jest jeszcze lepiej, więcej frajdy zwłaszcza na zwift, ale jest drożej.
Poszukaj nawet używanych, ale z oponą, podstawką, osią - to powinno być ok 200zł.