Wpis z mikrobloga

@xadereq: a to kobiety rozumiem, że nie mogą zabierać miejsc pracy? Nie chce mi się tłumaczyć jak wygląda rynek pracy, skoro większość tu upraszcza na zasadzie: "haha tylko debile boją się ze Ukraińcy im zabiorą pracę".
@DonTadeo: ooo nie wiedziałem, że w naszej gospodarce większość etatów to stanowiska kierownicze a nie niskiego szczebla. Pamiętajcie szanowni państwo po skończeniu studiów wyższych od razu nabywacie inteligencje i wysoką płacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@user100: No to przecież dobrze powiedział. Jeżeli pracujesz na stanowisku niskiego szczebla to powinieneś przemyśleć swoją karierę. Nawet jeżeli zaczynasz zaraz po studiach, a obcokrajowiec jest twoją realną konkurencją to tez powinieneś się widocznie więcej uczyć. Wiem, że nie wszyscy mogą ale cóż, takie życie.
@xadereq: a kobiety nie mogą mieć żadnych kwalifikacji? Wczoraj jeden mirek pisał

Jedna z pań jest po #teleinformatyka / #informatyka / #programowanie na uniwersytecie kijowskim. Już ma nagrane spotkania jako admin (ma 9 lat doświadczenia). Pozostałe dwie też już telefonicznie wstępnie dogadały detale roboty. Na razie jedna z nich zostanie z dziećmi a dwie pójdą do pracy.


https://www.wykop.pl/wpis/64176083/jak-niektorzy-tutaj-mi-dzialaja-na-nerwy-tym-ze-uk/