Wpis z mikrobloga

Potwierdzone, ze to ruski? Jest to kompletnie nielogiczne posunięcie, chyba ze to Czeczeni. Oni nie maja pojęcia czym jest elektrownia atomowa.

Natomiast ktoś tu napisał w 2 dniu inwazji, ze Ukraińcy powinni ostrzelac swoją elektrownie atomowa, to wtedy NATO wkroczy im pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możecie mnie od onucy wyzywać, ale jest to po prostu tak skrajnie głupie, ze ciężko mi uwierzyć w intencjonalne działanie kacapów.
#ukraina #rosja #wojna
  • 27
  • Odpowiedz
@napster92: Rosyjska propaganda twierdzi, że to "ukraińscy terroryści zainicjowali atak" Putin to #!$%@?, musi umrzeć w męczarniach, przekażcie to dalej - nie słuchajcie rosyjskiej propagandy, oni kłamią i kapitulują
  • Odpowiedz
@napster92: NATO nie da się wciągnąć w ten konflikt i mam wrażenie, że nawet jakby zrównali Kijów z ziemią to palcem nie kiwną. Ale pomysł byłby dość ciekawy i gdyby nie to, że Ruscy od zawsze wykazywali się ignorancją i głupotą to miałby sens. A tak to raczej jakiś generał nie podumał
  • Odpowiedz
@ZjemCiDywan: @zbyssto: przecież nie ma tak, że doprowadzając do rozproszenia się radioaktywnego pyłu, to sprawca będzie w stanie go uniknąć.

Jeżeli dowolna strona wykonuje scenariusz MAD, to w sumie pozostaje wtedy tylko wzruszyć ramionami i oddać się w los doboru naturalnego i szczęścia/losu.
  • Odpowiedz
@zbyssto: gdzie uciekniesz? Jak daleko? Może schowasz się do metra, którego nie ma żadne miasto prócz Warszawy?

Radioaktywny pył to unoszące się z wiatrem drobinki.

Jeszcze ewentualnie masz opcję parkingu podziemnego lub jeżeli przyfarci, to piwnica może będzie wystarczająca.
  • Odpowiedz
@zbyssto: @napster92: innymi słowy jest tutaj bardzo prawdopodobne granie na emocjach/nerwach i niezależnie od powodu (strony/źródła), to póki nie dojdzie do katastrofy, to optymalną opcją jest potraktować to jako nierozstrzygnięte i ignorować, niczym przy blefowaniu.
  • Odpowiedz