Wpis z mikrobloga

Matka dziś kazała mi kupić płyn Lugola i szukać schronu, bo jej psiapsi z „wiarygodnego źródła” dowiedziała się, że są plany ataku na warszawską GPW i że z tego samego powodu giełda zostaje zamknięta do odwołania - to znaczy działa, ale wszyscy pracownicy w domach, a giełda pusta.

Bardziej od takich newsów wojennych przeraża mnie to, czego dowiaduję się o swojej rodzinie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fakenews #ukraina #polskiedomy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@NaczelnyWoody: w pandemii moja mama miała ideologiczny rollercoaster - w jednym tygodniu uważała, że pandemii nie ma, i że to sztucznie rozdmuchany temat, a w kolejnym kupowała litry płynu do dezynfekcji.
  • Odpowiedz
  • 2
@KubaGrom: NO BO WIESZ, NA WOJNIE TO NIGDY NIC NIE WIADOMO

Co ciekawe, mama inteligentna, młoda, ogarnięta bizneswomen, wykształcona i jak zawsze mi się wydawało - z zupełnie normalnym spojrzeniem na świat.
  • Odpowiedz
@gracey: a teraz mamy wojnę, zwłaszcza (dez)informacyjną, sytuacje jeszcze bardziej ekstremalną od pandemii.
To jakie gówna i fake newsy latały podczas pandemii to jest nic w porównaniu z tym jakie gówna będą łykać teraz ludzie
  • Odpowiedz
@gracey: Jeśli ma jakieś tajone lęki, to logika może nie trafiać. Coś jak ci ludzie którzy wiedzą że sprawdzali czy zamknęli mieszkanie już 7 razy ale nadal szują niepokój więc sprawdzą ósmy.
  • Odpowiedz