Wpis z mikrobloga

A co jeśli putler gra w szachy 5d, i specjalnie wysłał gówniane jednostki na początek, żeby długo im zajęło zajmowanie Ukrainy. W tym samym czasie Zachód dostarcza kupę nowoczesnego sprzętu dla ukraińskich sił. Jak Putin uzna, że sprzętu jest już wystarczająco dużo, to wjedzie z dobrze wyszkoloną i wyposażoną armią, zajmie Ukrainę w kilka dni i przejmie cały ten zachodzni sprzęt? Taki sposób na modernizacje armii...
#ukraina #wojna #rosja
  • 11
@baal80: w sumie prawda z tym putlinem, lepiej pasuje, ale po prostu z najgorszym złem tego świata aktualnie, na zachodzie, utożsamiany jest hitler. W końcu socjalizm działa, tylko po prostu nigdy nie był prawidłowo wdrożony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
specjalnie wysłał gówniane jednostki na początek, żeby długo im zajęło zajmowanie Ukrainy


@Darakan: tak zrobił. A potem wysłał „dobre” wojsko. A potem wysłał specjalsów. I samoloty i pociski kierowane i cały ten bałagan.
Owszem, ma odwody i opcję manewrowania nimi. Ale na tych odwodach nie ma już niczego, czego byśmy nie widzieli w akcji.
@meandmymonkey: No nie wiem, może dlatego że wymordował (pośrednio) miliony Ukraińców? Fakt, że nie był rodowitym ruskiem ale był bardziej ruski niż jego austriacki kolega.
A putler tym bardziej nie pasuje bo przecież oficjalnie to oni chcą zdenazyfikować Ukrainę.

Ale Darakan ma rację, ze złem całego świata jest utożsamiany faszyzm/nazizm a socjalizm/komunizm ma nadal duże poparcie i jest generalnie traktowany ulgowo mimo że moim zdaniem to równie zbrodnicza ideologia :(