Wpis z mikrobloga

nie mamy elektrowni jądrowej, bo wydaliśmy pieniądze z handlu emisjami na emerytów i bombleki, ale za to mamy wysokie ceny paliw, inflację i słabnącą walutę


@mickpl: czuje dobrze człowiek
  • Odpowiedz
ja tylko przypomnę


@Kakamber: Ja tylko przypomnę, że pis armii też nie modernizuje. Mieli kupić śmigłowce, samoloty i czołgi. Nic z tego nie zrobili.
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: normalne kraje w czasie pokoju prowadza ze soba spory i tak bylo. sytuacja kryzysowa pokazala, ze polska stoi w jednym rzedzie ze swoimi sojusznikami. to jest czas, w ktorym wladze roznych krajow pokazuja tak naprawde, po ktorej sa stronie. i tak, np wegry pokazaly, ze zasluguja na wywalenie z ue.
  • Odpowiedz
@mickpl: ja tylko przypomnę, że lewicowe ugrupowania polityczne jeszcze niedawno uważały, że lepiej budować żłobki niż kupować F35 i po co w ogóle modernizować armię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kakamber: wychodzi na to że z lewicą chociaż te żłobki by były( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: największy sukces tego rządu polega na tym że przy kolejnych wyborach większy procent społeczeństwa zastanowi się nad tym na kogo warto głosować.
  • Odpowiedz
@Kakamber: widać właśnie jak teraz by się żłobki przydały, do F35 trzeba mieć odpowiednią armię, której chwilowo nie mamy. Ale z nowego sprzętu przydałyby się np takie caracale obecnej armii w Polsce. Fajnie ze udało się wymienić migi na efy, ale teraz przydałoby nam się więcej miejsc w przedszkolach jednak...

A 35 w ogóle byly tylko rzucone chyba w opinie publiczna Polska a zapytania o nie nie było do USA, tak
  • Odpowiedz
@Korax to, że jesteśmy poligonem i zapleczem dla wojny zastępczej NATO z Rosją to nie jest żaden sukces. Jesteśmy w sojuszu i jesteśmy blisko. To zasługa geografii a nie dyplomacji.
  • Odpowiedz