Wpis z mikrobloga

Serio, przeraża mnie to. W ciągu tygodnia z wyzwisk "szury, foliarze" cała narracja przestawiła się na "pożyteczni idioci, ruskie onuce" - i to nie tylko na wykopie, gdzie jak wiadomo siedzą głównie specjaliści od tagów famemma i patostreamy ale w normalnych mediach informacyjnych. Przed chwilą jakiś dziadek komentator w rządowym radio z pelną powagą wygłaszał tezy o "antyszczepionkowych kontach które po inwazji zaczęły głosić proputinowsą propagandę".
To się dobrze nie skończy. Wzmożeni moralnie, wzmocnieni nagłą wspólną nienawiścią do rosyjskiego wroga ludzie zaczynają postępować jak jacyś bolszewicy - kto nie z nami ten na szubienicę, a wszelkie próby racjonalnej dyskusji są tłumione jak 2 lata temu osławionym już #zostanwdomu na czele.

Nie taguję wiadomymi tagami bo to nie ma sensu, wczorajsze znalezisko z głównej gdzie wykopki urządziły festiwal #!$%@? pod nazwą "banujemy ruskie onuce" wyleczyło mnie z jakiegokolwiek dyskutowania z oszołomami. Dobrze tam jeden gość napisał: opamiętajcie się, urządzacie polowanie na czarownice.
Jestem ciekawy na ile wystarczy moralnego paliwa tym wszystkim wzmożonym, bo trzeba będzie za nie zapłacić w realnej walucie.

#koronawirus
  • 4
Nie taguję wiadomymi tagami bo to nie ma sensu, wczorajsze znalezisko z głównej gdzie wykopki urządziły festiwal #!$%@? pod nazwą "banujemy ruskie onuce" wyleczyło mnie z jakiegokolwiek dyskutowania z oszołomami. Dobrze tam jeden gość napisał: opamiętajcie się, urządzacie polowanie na czarownice.


@mister_pink: Dokładnie, przypomina mi to lewactwo i ich virtue signalling oraz cancel culture. Po prostu obłęd. Z koronawirusem był tak samo, jak w 2020 mówiłem, że lockdowny nie działają i
@mister_pink: Jesli się nie mylę nawet mój ulubiony profil na Facebook „ Defoliator ” zaczął nazywać rzekomych antyszczepionkowcow ruskimi trollami xD

Byłeś szurem to teraz jesteś ruskim szurem taka kolej rzeczy hah

Nie zaszczepiłem się na COVID miałem łatkę antyszczpionkowca bo tak xD teraz z automatu dostanę jeszcze łatkę jakiegoś Ruskiego trolla siejącego propagandę xD