Wpis z mikrobloga

ale jesteś idiotą XD


@schneiper: Nie jest idiotą tylko zarabia na nowe onuce próbując dzielić polaków.

p.s.
A rząd nie jest pisowski tylko POLSKI. Polacy w wolnych demokratycznych wyborach wybrali sobie taki a nie inny. Jak im się nie będzie podobać to sobie zmienią. Wiem, że kacapskim onucom trudno to sobie wyobrazić, ale nie będą tego robić karabinami i bombardowaniem, tylko długopisem, przy urnie.
próbując dzielić polaków


@surlin: A czy przypadkiem nie dzieli POLAKUFF pisowski rząd, kłamliwie przypisując sobie cudze zasługi? Codziennie przybywają na Ukrainę konwoje humanitarne z Polski, do których rząd nie dał ani złotówki.

A zasadniczo, opowiedz mi o konwojach humanitarnych w istocie sfinansowanych ze środków rządowych. Ile ich było? Źródła?

I przy okazji opowiedz mi o "koordynacji pomocy w kraju" rzekomo organizowanej przez polski rząd. Bierzesz udział w jakiejś akcji pomocowej koordynowanej
Ten wpis jest przykładem manipulacji w najczystszej postaci. Zestawienie dwóch wpisów z Twittera, bez linków, bez dat, bez żadnego kontekstu; z zaznaczonym tekstem mającym nakierować odbiorcę na odpowiednie tory.

Nie mam możliwości sprawdzenia kto, kiedy i z czyje pieniądze wwoził dary na Ukrainę, ale sam fakt, że wpis Trzaskowskiego jest z 1 marca, a PiSu z 28 lutego podważa tezę postawioną we wpisie i bez żadnych innych dowodów jest bezwartościowy.

pisowski rząd,
Skoro tak jest to, czy nie lepiej przedstawić na to jakieś dowody zamiast uciekać się do manipulacji?


@wpdk: Chętnie przeproszę, jak dostanę jakieś dowody o konwojach humanitarnych w istocie sfinansowanych ze środków rządowych, niech będzie przed 28 lutego, skoro taką cezurę stosujesz. Nie można udowodnić nieistnienia.

Zwracam również uwagę, ze tweet Morawieckiego silnie sugeruje, że wszystkie takie konwoje były sfinansowane środków rządowych, co z pewnością jest nieprawdą.

Ja ci mogę z