Wpis z mikrobloga

Przyjechałam do Polski na chwilę i chciałam sobie pojechać w Bieszczady. Mój stary (swoją drogą służbista, więc powinien wiedzieć lepiej) każe mi zostać w domu, bo W PRZEMYŚLU BABKE ZGWAŁCILI ARABY XDDDDD Oczywiście nieprawda, ale kogo by to obchodziło. Przyszli tyle kilometrów żeby babe zgwałcić, wiadomo. Ale szok kulturowy, że tu się ludzie jeszcze boją czarnych i arabów XDDDDD W Polsce nie ma rasizmu, ludzie

#przemysl #ukraina
  • 88
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: no przyznaje się do błędu, całą noc nie spałem i wystarczyło dopisać 2021 do Birmingham shootings i wyskoczyła strona z Bham w USA - algorytm Googla jednak nie taki inteligentny, ale mój błąd, że przeoczyłem.

Co nie zmienia faktów, że żeby #!$%@?ć o białej patologi na BMXach dominującej w uchodzącym w całej Anglii za czarne, kryminalne miasto Birmingham to trzeba nie znać realiow tego miasta, albo z premedytacją kłamać i
  • Odpowiedz
Przyszli tyle kilometrów żeby babe zgwałcić, wiadomo.


@aPimpNamedSlickback Nie mówię, że doszło do jakiegoś gwałtu, ale to ile kto przeszedł przecież nie ma znaczenia

@AntemuralePrzegrywitatis No wcale, jak kibole biją każdego kto jest śniady/czarny i nie mówi po ukraińsku/polsku/rosyjsku xDD To nie jest rasizm. Jeszcze nie słyszałam żeby gdzieś indziej bili za kolor skóry, chyba że w jakimś RPA


Tu już prezentujesz logikę na poziomie własnego ojca
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: to chyba ty zyjesz w bance informacyjnej, bo na najbardziej "kibolskich" trybunach normalnie czarni i inni obcokrajowcy normalnie przylaza.
No i chyba po prostu jestes trollem, bo usprawiedliwiasz atak nozem xD
Juz pomijam super logike wyliczenia checi do gwaltu w stosunku do pokonanych kilometrow (co tez latwo obalic).
4/10 bo odpisalem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Komentarze tutaj to czysta esencja wykopu.

Mieszanka rasizmu, seksizmu, trollingu, dezinformacji, efektu D-K, kompleksu polaka i tony błędów myślowych.

Piękna sprawa.
  • Odpowiedz
@pi73r Okej, bo nie mogę już tego czytać. Ojciec jest służbistą na Podkarpaciu. Ja jestem niedaleko Przemyśla. Te wszystkie informacje o kibolach ma od kolegi z Przemyśla, który po prostu zajmuje się zatrzymaniami. Nie mówię o wszystkich kibicach na wszystkich meczach w Polsce. Nie, nie usprawiedliwiam ataku nożem, po prostu mówię, że jest wiarygodny w porównaniu do gwałtów. Czyli dzicy Arabowie to wiarygodne info, ale kibole już nie? Super xD Widać jak
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: jakaś osoba zarzuciła fejka o gwałcie, a twój "stary" przekazał ci to w trosce o ciebie. Oczywiście ty masz ból dupy i krzyczysz o mitycznych kibolach i rasizmie w Polsce xDdddd Weź ty już wieśniaro wracaj tam skąd przyjechałaś, bo zaraz ci się stopa nie zmieści w bucie od tej słomy. Wielka pani światowa z pipidówy dolnej xD
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: dziwi cie, ze boja sie śniadych ze wschodu? Teoi rodzice troche wiecej od ciebie dziewczynko przezyli i widzieli, ty pewnie juz zapomnialas o zamachach terrorystycznych w calej europie kilka lat temu, zapomnialas jak niedawno talibowie pacyfikowali kobiety i styl zycia na wschodzie, nawet ruscy ze wschodu wygladaja jak mongoly, twoi rodzice pewnie maja dluzsza pamiec i trudno sie im dziwic. Moze ojciec przypomnial soboe jak lata z rzedu sylwester na
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: Ja bym jeszcze raz podkreślił ze przyjechałaś ZZA GRANICY (i ze tam jest super i nie ma rasizmu) i zwyzywał Polaków ze są rasistami, bo tata słusznie ci mówi ze lepiej teraz nie pchać się samemu, szczególnie będąc kobietą, w góry i lasy niedaleko kraju w którym jest wojna i z którego napływają różni ludzie xd
  • Odpowiedz
@DywanTv
@bezprzypau Ale was zapiekła ta zagranica xDDDD No przeszkadza mi, że #!$%@?ą ludzi, bo ktoś powiedział o gwałcie, bo #!$%@? sory, ale Arab = gwałciciel w wielu głowach. Nikt was nie wyzywa od rasistów, ale takie #!$%@? jest szkodliwe, nie ważne czy w trosce o kogoś czy nie, obudźcie się
  • Odpowiedz