Wpis z mikrobloga

Przyjechałam do Polski na chwilę i chciałam sobie pojechać w Bieszczady. Mój stary (swoją drogą służbista, więc powinien wiedzieć lepiej) każe mi zostać w domu, bo W PRZEMYŚLU BABKE ZGWAŁCILI ARABY XDDDDD Oczywiście nieprawda, ale kogo by to obchodziło. Przyszli tyle kilometrów żeby babe zgwałcić, wiadomo. Ale szok kulturowy, że tu się ludzie jeszcze boją czarnych i arabów XDDDDD W Polsce nie ma rasizmu, ludzie

#przemysl #ukraina
  • 88
  • Odpowiedz
@Shin-chan
@chrystepanienabananie XDDDDD Jakbym codziennie za granicą nie widziała śniadych i zupełnie nie sprawiali żadnych problemów, chyba mam większe doświadczenie niż on.

Z resztą na logike: czy ktoś kto szedł z buta tyle kilometrów miałby ochotę kogoś zgwałcić, bo tak? Ostatnie o czym myśli człowiek w takiej sytuacji to dupczenie. To z nożem to był niby atak na sklep, więc jakoś się chociaż trzyma kupy, bo atakujący mógł być głodny
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: to musi być troll xD wyjdź po zmroku na ulice w połowie dzielnic Birmingham lub Londynu to zobaczysz jak nigdzie indziej nie biją za kolor skóry. W ogóle skala rasizmu jest bez porownania, a mówię tu o postępowej Wielkiej Brytanii

O miejscach takich jak Malmo czy niektóre dzielnice Berlina to nawet nie wspomnę.

  • Odpowiedz
@Disky No wychodzę po zmroku w miastach takich jak Birmingham czy Londyn i jakoś #!$%@? nie ma tych gangów o których mówisz xDDD Tylko mali, biali pato Brytyjczycy na swoich bmxach z nożami. #!$%@? tak, a pewnie sam w dupie byłeś xDD
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: dobra, skończ #!$%@?ć mitomanie, kto mieszka w Birmingham ten ma jedno wielkie XD jak czyta, że miasto jest zdominowane przez białą patolę z nozami naBMXach.

122 smierci spowodowanych postrzeleniem w samym 2021 w Birmingham
  • Odpowiedz
@Disky xDDDD Chyba nie znasz angielskiego

Birmingham in 2021 had 10 more slayings than 2020′s total of 122, which was the highest number of killings in the city in 25 years -- 121 homicides in 1995.

Wciąż - gdzie te #!$%@? gangi śniadych, którzy polują na Bogu ducha winnych ludzi w biały dzień? Nie chodzi mi o porachunki między patusami o jakieś narkotyki czy inne takie. Chyba że ty jesteś jednym
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback:
https://www.bhamwiki.com/w/List_of_Birmingham_homicides_in_2021

Przestań się kompromitować. Mnie nigdy nie zaczepiono, ale mam znajomych Anglików i Polaków mieszkających w Birmingham i historii słyszałem kilkadziesiąt, duża część się wyprowadziła z tych czarnych enklaw. Ucinam te dyskusję, bo nie będę się kopał z debilem i udowadniał, że

Disky - @aPimpNamedSlickback: 
https://www.bhamwiki.com/w/ListofBirminghamhomicidesi...

źródło: comment_16462854725dZyKlzWB7yRdyrJzP1RzI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz