Wpis z mikrobloga

@rad666x: no niestety, umiera. Nawet @chim3ra nie gra, a on zawsze gierke kupuje i gra co najmniej do maja. Ja, jesli juz przejechalem listopad-grudzien, to gralem do konca sierpnia, a teraz wiem, ze jedyne co mnie juz czeka w tej grze to losowe SBC ze swap ikon, gdzie tylko Gullit mnie zadowoli, a i tak dalej niz do maja grac nie bede.

Mam od kilku tygodni w skladzie niewymiennego TOTY Mbappe,
@piotrveyner: lw to jedyny tryb ktory w obecnej fifie chce mi sie grac ale jednoczesnie nagrody - picki - to jest najgorszy syf.

Osobisicie ikon nie robie, zrobilem kilka niepowtarzalnych i akurat trafilem dobrze. powtarzalnych nie robie wcale. ea poprzez karty eventowe zaorali totw a obecnie totw to sie nadaja do przepalki jak jest inform wymagany....
@ozzi91: mi sie chce grac tylko w dr do ulepszobych nagrod w 3 lidze, to jest zwykle 10 meczow na tydzien

Czy z ikon trafiles cos z tej puli: nazario, eusebio, cruyff, ronaldinho, gullit, matheus, maldini, zidane, cantona, garrincha, pele, vieira? Wersje baby ronaldinho, nazario, gullita i maldiniego sie nie licza.

Ja potrzebuje tych kart i mimo ok. 10 sbc o ikone to zadnej nie trafilem. Cala reszta to jest gowno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrveyner: no trafiłem gullita mid. I to pierwsza ikona jaka zrobiłem to chyba ta paka była baby/mid. Ale potem już ballack baby, jakiś Giggs, del Piero mid i jakieś inne gówno co już przepaliłem. Przesadzili z kartami eventowyni i masz jakichś smithrosow, i innych pedrich lepszych od 95% ikon