Wpis z mikrobloga

- Mam plan
- Jaki?
- K... sprytny

Na ruskim wykopie pikabu .ru walczą z "propagandą" przy pomocy zdjęć kotków. Niestety wszystko, co się probuje wrzucać odnośnie strat ruskich i ogólnie wojny spada z rowerka w ciągu 5 minut.

A co byście powiedzieli, gdybyśmy im powrzucali filmiki z kotkami? Filmiki ok. 5 minut a gdzieś bliżej końca wrzucić prawdziwy przekaz. Trzeba tylko odpowiednie filmiki spreparować. Wrzucenie tego nie powinno być problemem. Gdyby to zsynchronizować i od razu podbić 3-5 plusami, to mogłoby zażreć.

#ukraina #rosja #wojna #ruskiwypok
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spunky: Nie można tworzyć przez internet. Tzw. Intro musi być krótsze. Oby Polska mnie i moją rodzinę ochroniła za tą prawdę... Potrzebujemy program offline i jeszcze go przekonwertować
  • Odpowiedz
Nie można tworzyć przez internet. Tzw. Intro musi być krótsze. Oby Polska mnie i moją rodzinę ochroniła za tą prawdę... Potrzebujemy program offline i jeszcze go przekonwertować


@Piskariota: nie rozumiem co do mnie piszesz.

Z tego, co pamiętami w grę wchodzi na pewno youtube i vimeo. Jeszcze jakieś serwisy, ale teraz nie pamiętam co tam mieli wymienionego.
  • Odpowiedz
@Piskariota: założyłeś tam konto? Niby tam się da jakoś dostać darmową subskrypcję. W sumie nie wiem jak, bo mam od dawna, a teraz nie mogę tego wyklikać.
  • Odpowiedz
@Piskariota: nie znam. Wejdź w dodawanie posta i tam wybierz wideo. Będziesz miał wymienioną listę serwisów. To jest chyba ich wewnętrzny hosting. Jak klikniesz prawym i skopiujesz link to jest to link do pikabu
  • Odpowiedz
@Piskariota ja nie wiem, czy na Vimeo nie można podmieniać filmów pod tym samym linkiem. Trzeba by to przetestować. Można tak wrzucić im jakiś niewinny film, a jak wykopią, to go podmienić, zostawiając jedynie miniaturkę dla niepoznaki.
  • Odpowiedz