Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
Zesram się ze śmiechu jak NAJPOTEŻNIEJSZĄ europejską armię pokona jeden z najbiedniejszych krajów Europy, którego nikt nie brał na poważnie i zachodnia Europa dawała im maksimum szans na dwa dni oporu xD

Gospodarka #!$%@?, armia #!$%@?. Niech jeszcze Moskwę zaczną Ukraińcy oblegać xD

#rosja #ukraina #wojna
źródło: comment_1646258359UirWTdCpX38dctxs4rMOPS.jpg
  • 32
Ilość zgonów rosyjskich żołnierzy podanych przez Ukrainców zgadzała się prawie dokładnie z tą, które podały rosyjskie służby.


@Clefairy: a nie było 10x różnicy? Rosjanie podali 500, Ukraińcy 5000
@nophp: a nie pomaga? Wojska wyslac nie moze, bo i tak juz balansujemy na granicy konfliktu swiatowego, w przypadku ktorego zaczelaby sie zupelnie inna zabawa. Dostarczajmy bron, pomoc humanitarna, dane wywiadowcze i ewentualnie specsluzby pod przykrywka "ochotnikow", ale mimo wszystko niech ta wojna pozostanie w granicach Ukrainy. Rosjanie i tak sa udupieni na dlugie lata, czy zwycieza, czy nie.
@Clefairy: a nie było 10x różnicy? Rosjanie podali 500, Ukraińcy 5000


@pilot1123: Ukraincy podawali 5000 zabitych i rannych. Ruskie podali 500 zabitych i 2000 rannyvh (czyli razem 2500)
Ukraina mowi: 5000
Usa mowi: 5000
Ruscy mowia: 2500

Ale ty juz wiesz, ze rosja mowi prawde i to dowod na propagande ukrainska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mazaken: nie przesadzasz? Jeśli uważam że Ukraińcy mogą kolorować to ma oznaczać że uważam że Rosjanie mówią samą prawdę?
Rzeczywiście źle zrozumiałem grafikę (że jest 5000 ofiar, a nie zabitych plus rannych), ale to wciąż rozmija się z "liczby zbliżone", co było źródłem mojej wypowiedzi.