Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Ludzie często popełniają ten błąd, że na "pierwsze" kupują coś co za pół roku zmieniają. Jeśli SPD nie jest Ci obce to szukaj po prostu butów w Twoim budżecie tak żebyś był zadowolony :)

PS. te z linka są całkiem solidne, BOA na plus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: też się przymierzam i jedna rzecz zastanawia mnie - czy noga się w tym nie ugotuje? To tej pory śmigłem w przewiewnych adidasach i nie mogłem sobie wyobrazić jazdy w zabudowanych butach ze względu na brak przewiewu. Ktoś coś?
  • Odpowiedz
@geszue: One są bardzo przewiewne. Mam SH-ME701 które wyglądają na jeszcze "cieplejsze" ale wiatr przez nie hula z przodu i dołu. Bardzo wygodne buty, @PanBulibu - jak musisz często schodzić z roweru bo kwadrat jest w krzakach to mogę polecić - chodzi się w nich prawie normalnie. Z tym że nie mam porównania, bo to moje pierwsze rowerowe buty, wcześniej jeździłem w dosyć sztywnych trekkingach.
  • Odpowiedz
To teraz na wiosnę będą za zimne?


@PanBulibu: Poniżej 10 st. - ciepła skarpeta + ochraniacz i 3-4h da radę. Pow. 10 st. zwykła skarpeta.

Na zimę w rowerze założyłem platformy i jeżdżę w zimowych butach trekkingowych (akurat takie mam więc nie chciałem kupować zimowych SPD). W tych Shimano jeździłem też w zestawie ciepła skarpeta + ochraniacz endura mt500 plus i było nieźle, ale że często chodzę po krzakach to szybko je sobie przemaczałem i zimowe buty są dla mnie bardziej
dybligliniaczek - > To teraz na wiosnę będą za zimne?

@PanBulibu: Poniżej 10 st. -...

źródło: comment_1646215925eDMRVcI77IwjGPtMPIDk63.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vomi: wątpię, żeby sie rozeszły. Chociaż kupiłem numer większe niz normalnie noszę, bo były lekko ciasne w tym samym rozmiarze. A jeszcze stopa spuchnie w trakcie jazdy.
Zimą do minus 15 jeździłem w nich z neoprenowym ocieplaczem endury i do 2-3h było dla mnie spoko. Teraz mam jakieś szmaciane ochraniacze na wiatr i też jest ok. Ostatnio po 7h jeżdżenia mialem spoconą stopę ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz