Wpis z mikrobloga

@kubelek_klasik: bezpośrednie relacje kilku Polaków którzy są na granicy, atak z nożem na sklep w Medyce, odgryzione palec przez dzikusa oraz filmy z ewakuacji z Kijowa oraz filmy po stronie Słowackiej... zachowaj ślinę jak będziesz musiał to odszczekiwac.

  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: Ale że co jest fake newsem ? Byłem wczoraj na granicy. Potwierdzam, że jest trochę ciemnoskórych. Studenci elegancko mają dokumenty i widać, że to młode chłopaki. Dużo jest też chłopów 30+ którzy już na studentów nie wyglądają. Dodatkowo ubrani jakby mieli szczyt zdobywać co tylko pokazuje, że nie są przyzwyczajeni do takich temperatur.
Pimento - @kubelek_klasik: Ale że co jest fake newsem ? Byłem wczoraj na granicy. Pot...

źródło: comment_164619874677MTTH6yxPeCAgpGiMDpRr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bezpośrednie relacje kilku Polaków którzy są na granicy, atak z nożem na sklep w Medyce, odgryzione palec przez dzikusa oraz filmy z ewakuacji z Kijowa oraz filmy po stronie Słowackiej... zachowaj ślinę jak będziesz musiał to odszczekiwac.


@GrzegorzPorada: to jest tylko i wyłącznie wina polskiego rządu, że nie kontroluje sytuacji na granicy. Oni liczyli na to, że ciaoaki i czarni którzy tam żyli nie będą #!$%@?ć tylko będą ginąć za nie
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: a cóż to za wniosek z dupy? Jeśli już coś takie filmy wnoszą to, to by służby zatrzymywały na granicy ukraińskiej śniadych, bo robią dymy, a przy okazji by jeszcze więcej uwagi i opieki poświęcić Ukrainkom i ich dzieciom, bo przez ciapaków mogą być zagrożone.
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: Gęsta mela na pysk, tym którzy są naiwni i chcą spuszczać wszystko jak leci, jak ja gardzę emocjonalnymi wykopkami XD studentom pomóc bo to nie ich wojna,,ale potem niech się o nich martwią ich ojczyste kraje, a Ukraińcom pomoc się po prostu należy, Za to niektórzy chcą puszczać jak leci wszystko, a potem się martwić
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: wykopek oświecony musi się dowartościować wyzywajac innych. Nawet jeśli ktoś to łyknął to z obawy, zeby nielegalnych imigrantów nie zalała kraju. Nikt nie popiera patusów jeżdzących i robiących dymy.
  • Odpowiedz