Wpis z mikrobloga

Jak się szerzy propagandę i dezinformację? Na przykład tak jak użytkownik @Disegno w tym wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/64125881/ten-ruski-agent-wtargnal-dzis-na-oddzial-kardiolog/

Podaj prawdziwe wiadomości z początku artykułu a potem dodaj coś od siebie i gotowe. Tak Braun był w tym miejscu i zachowywał się jak oszołom, ale mówił o segregacji sanitarnej, a nie o tym, że "wirusa nie ma". Czym innym jest sprzeciwianie się segregacji sanitarnej, a czym innym negowanie epidemii wirusa. Oczywiście pełno plusów bo ludzie zaślepieni nienawiścią nawet nie czytali artykułu.

Zostawiam takie same tagi jak on i oczywiście wszelkie próby bronienia go pewnie też będę kasował jak ten człowiek robi pod swoim wpisem XD

#bekazpisu #wojna #rosja #ukraina #medycyna #tvpis #foliarze #bekazkonfederacji #bekazprawakow #ruskimir #ruskapropaganda
CyfrowyD - Jak się szerzy propagandę i dezinformację? Na przykład tak jak użytkownik ...

źródło: comment_16461619481pQC8deitIwIZHJPN9WWIk.jpg

Pobierz
  • 5
@CyfrowyD: Czyli Braun zachowywał się jak idiota, ale krzyczał coś innego? W sumie na wiele to sprostowanie się nie zdało, chociaż mimo wszystko zmniejszyło trochę stężenie dzbanizmu w tej całej sytuacji
@Alkreni: Może dla ciebie. Dla mnie jest spora różnica pomiędzy "nie chcę aby rząd tworzył obywateli drugiej kategorii w oparciu o coś za co nie bierze odpowiedzialności i nie jest przymusowe" a "bill gates próbuje mi wykraść przepis na bigos za pomocą mikroczipa z szczepionki".

Czyli Braun zachowywał się jak idiota, ale krzyczał coś innego?


@Wink: Dokładnie tak. Bo to też nie polega na tym, że planuję Brauna bronić. Niemniej