Wpis z mikrobloga

korwinistyczna gadzinówka nczas publikuje dzisiejsze video ruskiej onucy korwina i jak jest reakcja kucerii w komciach?

Ukraina nie jest słabsza bo za nią stoją wszystkie mroczne siły globalizmu światowego,które dążyły do wywołania tej wojny. Rosja w tej chwili symbolizuje dawny świat wolnych narodów i niezależnych państw

Dokładnie tak. Ruscy likwidują tajne laboratoria broni biologicznej. Oczywiście amerykańskie na ziemi ukraińskiej. Na wyspie węży pracowali nad wścieklizną przenoszona drogą powietrzną. Dobrze że wszystko poszło w powietrze. Strach pomyśleć nad czym pracują w innych amerykańskich laboratoriach na Ukrainie? Może Putin nam tyłki uratował, bo TheBill następną zarazę planował właśnie wziąć z wyspy węży?


JKM wstępując do masonerii przysięgał wykonywać polecenia NIEZNANYCH przełożonych.

Polska ma popierac swoje interesy . Nie slabszego lub silniejszego. Co to za idiotyzm? Banderyzm jest aktem skrajnej wrogosci do Polski i Polakow. Mamy na swoim terytorium miliony obywateli panstwa , ktorego ideologia jest banderyzm. To jest wielkim zagrozeniem dla Polski. > Jedyna dobra rzecza w obecnej sytuacji dla Polski jest to , ze Rosjanie zniszcza Ukraine, przez co pozbawia miliony Ukraincow w Polsce osrodka kierowniczego. Polska racja stanu jest likwidacja Ukrainy


https://nczas.com/2022/03/01/korwin-mikke-to-jest-nasz-w-tej-chwili-interes-panstwowy-video/

Nawet nie wiem jak to skomentować

#neuropa #bekazprawakow #bekazkuca #bekazkonfederacji #bekazkorwina
storyfag - korwinistyczna gadzinówka nczas publikuje dzisiejsze video ruskiej onucy k...

źródło: comment_1646157433cVkbmsoVaoAXMT8O6Urw1b.jpg

Pobierz
  • 4
@storyfag: oho, pojawiają się nowe!
"Dodaj do tego – Etniczna Broń Biologiczna. Testy PCR zbierają dane o ludzkim genomie danej populacji."

A jaki to interes narodowy w tym mamy?


Odpowiedz

filemon + 1 marca 2022 18:49 W 18:49

nie wiem jaki mają POLACY -a „oni” to wiem na pewno – obrzezany