Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Przesyłam dalej wpis @NieBojeSieMinusow żeby nie zniknął z gorących i dodaje własne narracje rosyjskie (z komentarzy)

Top 10 aktualnych narracji sączonych przez rosyjską propagandę i pożytecznych idiotów w Polsce:
1) Polska wysyła za dużą pomoc militarną na Ukrainę
2) Rosja nas zaatakuje za pomoc Ukrainie
3) Rosja nas zniszczy bronią atomową
4) NATO i UE i tak nam nie pomogą
5) polski złoty cierpi tak samo jak rosyjski rubel
6) uchodźcy wojenni zabiorą nam pracę
7) uchodźcy wojenni zabiorą nam mieszkania
8) uchodźcy wojenni wszystko dostają za darmo, Polacy nic
9) wśród uchodźców wojennych są osoby czarnoskóre
10) Polski nie stać na pomaganie Ukrainie i ukraińskim uchodźcom wojennym

Top narracji na świecie:
1) Polacy i Ukraińcy są rasistami, blokują na granicy osoby o innym kolorze skóry
2) filmiki sprzed paru lat, rzekomo obrazujące sytuację na wśród uchodźców (facet z nożem w autobusie) wojsko i policja nie radzi sobie z nimi
3) Ukraińcy to świnie

4) Wojny tak naprawdę nie ma to propaganda ukraińska
5) wojna między Ukraina i Rosją to sprawa tylko i wyłącznie między nimi (niech sami rozwiązują problemy)
6) p--------i Jankesi znowu wtrącają nos w nieswoje sprawy a Polska, NATO i UE są ich dziwkami
7) Przecież i tak na Ukrainie jest sporo Rosjan
8) A czemu nagle COVID wyparował nagle?
9) są poważniejsze problemy typu inne wojny, kryzys, rasizm, a sprawa Ukrainy to ich wewnętrzna sprawa

Top 5 nieaktualnych narracji:
1) Rosja pokona Ukrainę w 2 dni
2) Rosja pokonałaby Polskę w 2 dni
3) sankcje nie zaszkodzą Rosji, bo Rosja ma rezerwy na 10 lat
4) Rosja ponosi straty, bo w pierwszym rzucie wysłała stary sprzęt, nowy sprzęt zaraz wejdzie na Ukrainę
5) w Polsce skończy się paliwo i gotówka

Wykopku - bądź czujny, wróg nie śpi.

#wojna #ukraina #rosja #polska #propaganda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@profildogier: miałeś tyle lat żeby zrozumieć zasady jakimi rządzi się wojna, skoro tego nie ogarnaleś i powtarzasz wrogą propagandę to jesteś pożytecznym idiotą.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota

dlatego będziesz spotykał się z agresją dopóki nie zmądrzejesz, ja Ci dałem szansę, tłumaczyłem, nie skorzystałeś. idź się teraz pożal rodzicom że Cię nie przystosowali do życia w społeczeństwie
  • Odpowiedz