Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Krakowa ma kilka routerów LTE, laptopów, switchów, które mógłby użyczyć na czas realizacji działań punktu dla uchodźców przy Dworcu Głównym? Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej, która będzie prowadzić taki punkt stoi przed wyzwaniem organizacji infrastruktury. Jeśli ktoś coś ma to proszę o kontakt a najlepiej o dostawę bezpośrednio na Batorego 2/28. Wypożyczenie sprzętu wiąże się oczywiście z podpisaniem odpowiedniej umowy, która gwarantuje, że sprzęt wróci do właściciela, gdy działania zostaną zakończone.
#krakow #siecikomputerowe #komputery #sysops
  • 16
Przydałby się także sieciowiec dostępny w ciągu dnia, ale zdaję sobie sprawę, że na taki wolontariat praktycznie nie ma żadnych chętnych.
@makrofag74: od rana do wieczora. Nie ma sztywnych godzin. Magazyny zaczynają zbiórki ok 8, ale jeszcze nie wiem jak będzie z punktami na mieście. Ja wczoraj zacząłem ok 17, skończyłem o 24 a poza tym pracuję normalnie na etat. Z tym, że ja ogólnie pomagam w organizacji procesów wewnątrz, w ramach działań fundacji.
@DOgi: a zapytam, bo widzę, że może jesteś zorientowany - czy foteliki (samochodowe) też są potrzebne?

mam jeszcze router huawei b525, którego aktualnie nie używam. ale podrzucić mogę dopiero jutro najwcześniej jeśli wciąż byłaby potrzeba.