Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem chory psychicznie i fizycznie. Zarejestrowałem się w Urzędzie Pracy, żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne, bo nie mam pieniędzy na leczenie. Dostałem informację od urzędniczki, że mam stawić się do Urzędu Pracy na badania przez ich lekarza. Tylko to nie będzie psychiatra, a jakiś zwykły. Jak wygląda badanie u takiego lekarza? Dodatkowo urzędniczka chce zaświadczenie o stanie zdrowia. W sensie ona chce, nie lekarz. Czy może żądać czegoś takiego pomimo RODO? Jestem w trakcie leczenia, boję się nieco, że ich lekarz wlepi mi zdolność do wszystkiego, a ja czasem nie panuję nad sobą, wyzywam ludzi, biegam z nożami, potem tego nie pamiętam.
#pracbaza #praca #urzadpracy #prawo #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621de297ac0cf6f9b475dc73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To jestes chory czy nie jestes? Jezeli jestes to sie leczysz i twoj lekarz prowadzacy na pewno wyda ci zaswiadczenie dla orzecznika, chcesz korzystac z ubezpieczenia za darmo nie wnaszac za nie oplat i sie dziwisz ze ktos ma czelnosc to sprawdzic i wyjezdzasz z rodo ktorego nie ma tu zadnego zastsowania.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz problemy psychicznie a będzie cię badał zwykły lekarz nie psycholog :D Wjebią ci ze jesteś zdolny do roboty tylko leniwy i tyle. Musisz iść do pracy :D
Chłopie ludzie z ciężkimi chorobami a pracują. Ogarnij #!$%@?ę i do roboty. To będzie cię stać na prywatne wizyty, a nie kombinowanie przez urzędy. Za państwowe to będziesz czekał w #!$%@? długo i gówno będziesz z tego miał to jakość usług
  • Odpowiedz