Wpis z mikrobloga

@maryjuszpitagoras:
- 100mld zl na armię lepiej tą kasę przeznaczyć na elektrownie jądrową (chociaż w części) moim zdaniem co skutkowało by długo falową inwestycją oraz dalszym uniezależnieniem się od surowców energetycznych. A na armię i tak trzeba wyłożyć więcej bo widzimy co się dzieje za wschodnią granicą
- z wyceną surowców raczej nic nie zrobią ew może przeciągną długość obniżki vat ale to się źle odbije na budżecie Państwa więc patowa
@maryjuszpitagoras: załadowałem się po same kule w USD i EUR na 6 godzin przed wybuchem wojny, jak jaszczomb wystrzeli ze stopkami w górę, wygrywam, kredyciarze wyprzedają mieszkania, jak nie, złotówką można palić w piecu, więc też wygrywam. Jakby Putin miał takiego stratega jak ja ruskie wojsko było by już w Paryżu.
@FuckUe: jak widać rząd działa emocjonalnie. Pewnie juz nikt nie pamięta, że budujemy mur na granicy białoruskiej, na wczoraj ma być też elektrownia jądrowa ale na dzis juz ma byc wojsko jak w USA.

@Prezes: dobry ruch, też kupiłem troche dolara ale po 4zł a teraz wydaje mi się juz za wysoko ale wszystko zalezy co zrobic Jaszczomb

@gustowny_dzikus: chyba odjechałeś na maxa :D ja myśle, ze tutaj w
@maryjuszpitagoras: dolar chyba będzie mocniejszy niż EUR, wymiana handlowa USA - Rosja jest duuużo mniejsza niż UE - Rosja, sankcje nie będą dla nich zauważalne. Jak jaszczomb przyśnie za kółkiem to USD może polecieć wysoko.
@maryjuszpitagoras: myślę, że jest to mało prawdpodobne (szybki rozejm + brak podwyżek stóp), ale nawet jeśli do czegoś takiego dojdzie to przynajmniej się będę cieszył, że ludzie nie muszą ginąć w kraju obok.