Wpis z mikrobloga

Boicie się o jakieś lotnisko, a nie boicie się wstępu Finlandii do NATO? Putin już powiedział, ze jeśli Finlandia wstąpi do NATO, to będą konsekwencje militarne. Konsekwencje militarne dla Finlandii NATO = konsekwencje dla wszystkich krajów NATO, czyli pl również xd a Finlandia dzisiaj decyduje #ukraina


@podomka: nie , nie boimy sie, narazie kacapia nie jest w stanie ugryzc biednej i skorumpowanej ukrainy. Rosja to gowno nie panstwo a co jest
Ja po tym co widzę jak wygląda ruska armia to kompletnie się tego putlera nie boje


@e500v: Ja tez nie, ale wstaje, a na wykopie jakaś panika, ze udostępniamy lotnisko w pl i Putin nas zaatakuje xd dajcie spokoj
@podomka: Przecież w Finlandii stacjonuje już bardzo dużo Rosyjskich żołnierzy i to jeszcze z czasów drugiej wojny światowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Argonzz: No właśnie śmiałam się jak kilka dni temu Putin grozil Finlandii xd przecież rosyjska armia już tam jest xd
Putin już powiedział, ze jeśli Finlandia wstąpi do NATO, to będą konsekwencje militarne.


@podomka: odpowiem ci, jak jakiś Fin odpowiedział na to stwierdzenie: przecież od czasów Wojny Zimowej, wzdłuż wschodniej granicy Finlandii już jest mnóstwo rozlokowanych rosyjskich żołnierzy, metr pod ziemią, trzeba dodać...