Wpis z mikrobloga

Zawsze jak widzę na siłce tych wszystkich polskich koksów w ultra męskich koszulkach PIT BULL z groźnymi pyskami tegoż psa, noszącymi rękawice bokserskie okraszone agresywnymi kolorami, krwią i brudem, to żałuje, że ktoś nie wymyślił jeszcze koszulek JAM NIK z #!$%@?ą parówką i jakimiś poważnymi hasłami typu Born to Fight albo CHIHUA HUA z tym szczuropodobnym pieskiem gryzącym pit bulla. Nosiłbym jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #heheszki #przemysleniazdupy
Pobierz Piks0n - Zawsze jak widzę na siłce tych wszystkich polskich koksów w ultra męskich ko...
źródło: comment_1646123103rjrXmbidvaCCslpsVK1mfO.jpg
  • 7
@Piks0n: oprócz tych grup w koszulkach mma fighting club pit bull hardocre strength lubię jeszcze tych w koszulkach z runmagedonu, mam wrażenie że niektórzy mają jedną taką koszulkę i zakładają tylko ją żeby każdy wiedział xD niby to tylko koszulka i #!$%@? mi do tego ale jak widzisz niektórych typów od lat po 4 razy w tygodniu zawsze w tej samej koszulce to zaczynasz się zastanawiać xd
@Piks0n: ja to żałuję że nie mam własnej piwnicy i muszę patrzeć na tych ulanych Mariuszkow, może i maja po 40-45 w łapie, ale po 100+ w pasie, odstające brzuchy, łysi, czerwoni na twarzy itd.

Jednak własna prywatna mordownia to jest komfort
@Pozytywny_gosc: Nie no, niech tam sobie brzuchacze będą, nic mi do tego. Jedynie mnie wkurza jak drą mordę na całą siłkę albo zajmują całą szafę (2 stanowiska) na 40 minut i robią superhiperserie tric+bic 50 powtórzeń x 10 serii i nie mogą tego dzbany zrobić na jednym stanowisku i zmieniać sobie uchwyty tak jak robi to każdy cywilizowany człowiek.
@Piks0n: też z tego gniję, to samo w motoryzacji: kolorowe akcenty, karbonowe imitacje, spojlery #!$%@? wie na co w zwykłym sedanie, naklejki EMPAŁER TURBO GIGA #!$%@?, głośne wydechy ehhhh