Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?Ę, #!$%@? MAĆ, ORANGE!

Proszę wybaczyć powyższe słowa, chciałbym się dowiedzieć jak to #!$%@? jest, że średnio co pół godziny rozłączacie mi połączenie 3G z Orange Free tak, że mogę wejść tylko na orange.pl? Często pomaga tylko wyłączenie i włączenie ponownie danych pakietowych w telefonie, którego używam jako modem.

A warto wiedzieć, że używam telefonu jako modemu też z waszej, #!$%@?, winy. Mieszkając w Warszawie nie mogę mieć nawet #!$%@? Neostrady, bo nie jesteście w stanie pociągnąć (z tego, co sami mówicie) 30m kabla studzienką. O ile faktycznie musicie zrobić aż tyle.

Podpisane 2 nieważne umowy, kontaktowałem się z wami milion razy i dalej nic. Mieliście się spytać, czy dostaniecie pozwolenie na tą "inwestycję" i poinformować mnie o rezultatach, dzwoniłem chyba w tej sprawie ze 2 tygodnie temu, i usłyszałem tylko, że skontaktujecie się, kiedy dostaniecie tą odpowiedź (pierwotnie miała być po kilku dniach ) - do tej pory nic.

Ogółem, nie dacie mi nawet płacić prawie 90zl miesięcznie przez rok za wasze #!$%@? usługi (sąsiedzi mówią, że "do 10Mb/s" to w praktyce max 2Mb/s, i to, gdy akurat działa), bo nie macie jak pociągnąć kawałka kabla? Jak wy jeszcze funkcjonujecie?

Do postronnych: są jakieś sensowne oferty internetu mobilnego, który miałby rozsądne limity i niskie pingi? Proszę, pomocy.

tl;dr: Orange nie chce mi podłączyć linii telefonicznej żebym mógł płacić 90zł miesięcznie za neostradę ~2Mb, więc muszę tymczasowo korzystać z ich oferty internetu na kartę (akurat używałem takiej w telefonie, nie chce mi się kupować nowego startera) - i ten internet mobilny też się #!$%@? non-stop.

#orange #internet #gorzkiezale ##!$%@? #warszawa #msichalwwarszafce #nobodykiers
  • 6
@msichal: To chyba ten tag warszawa chybiony ;) Albo na strasznym zadupiu mieszkasz. Słyszałem, że radiówka w plusie się poprawiła, ale to różnie może być. W sumie chyba można na tydzień wziąć do przetestowania.