Wpis z mikrobloga

Wchodzimy na google maps, szukamy restauracji w Rosji, dajemy 5 gwiazdek i zostawiamy recenzję w takim stylu:

Jedzenie było przepyszne! Niestety, Putin popsuł nam apetyty, najeżdżając na Ukrainę. Sprzeciw się swojemu dyktatorowi, przestań zabijać niewinnych ludzi! Twój rząd cię okłamuje! Powstań!

Panowie, to powinno być w gorących, jak mój nie zbierze plusów wrzućcie sami:
https://wiadomosci.wp.pl/jak-informowac-rosjan-o-tym-co-dzieje-sie-na-ukrainie-polak-przyczynil-sie-do-powstania-poradnika-6742339999108064a

Przykładowa recenzja przetłumaczona w translatorze:

Еда была вкусной! К сожалению, Путин испортил нам аппетит, вторгшись в Украину. Выступите против своего диктатора, прекратите убивать невинных людей! Ваше правительство лжет вам! Подниматься!

#rosja #ukraina #wojna #putinsmiec
  • 15
przecież w Rosji już nie działają usługi Google więc kto to przeczyta?


@irq11: jak nie działają jak działają. Wejdź sobie na google maps i zobacz ile restauracji ma ile opinii, ludzie co chwile zostawiają opinie. Pierdzielisz głupoty, a nawet nie sprawdziłeś.
@majkkali: nie wiem czy google maps działa w Rosji ale wiem, że ty nie potrafisz czytać.

Napisał wyraźnie, że google maps nie działa w Rosji, więc nie będą mieli jak tego przeczytać. Ludzie, którzy zostawiają opinie pod restauracjami nie znajdują się w Rosji, tylko w pozostałych częściach świata. W całej tej akcji chodzi właśnie o uświadamianie obywateli rosyjskich.
Wyłączenie google maps w Rosji nie przeszkada w korzystaniu z nich w Polsce