Wpis z mikrobloga

Pojawia się fala wpisów gdzie "bojący się" Polacy ostrzegają żeby nie przekazywać tych myśliwców i do tego podają info z dupy że będą startowały z polskich lotnisk.
Potem kolejna fala o tym że na granicach już nie ma kobiet z dziećmi a sami murzyni.
I potem takie fale znikają na godzinę i wracają. I znowu nimi nasrane xD

Oczywiście te fale mają też inne tematy.
Jak się siedzi na tagu to można wyłapać że nagle paręnascie osób wrzuca podobne przemyślenia żeby kolejną godzinę nikt już na ten temat nie pisał
#ukraina
  • 24
  • Odpowiedz
@psposki: ale nie chodzi o to że to info calkowicie nieprawdziwe tylko o wyłapywanie jakichś przemyśleń/trendów w społeczeństwie jak np był stres z tym paliwem i ich podkręcanie.

Nawet do tych wpisów bym nic nie miał gdyby nie to że sa tak skondensowane. O tych myśliwcach było dużo wpisów z gatunku że nas Rosjanie zbombarduja i każdy po sobie. Poczytałem o temacie chwilę chcialem wypowiedzieć się w innych dyskusjach odświeżam i
  • Odpowiedz
  • 0
Ja tam robię to co potrafię wyśmiewam te onuce. Nas jest wiecej i nie damy im wygrac na tym polu. Ale troche ixh podziiwiam putina pewnie zaraz odstrzela a oni dalej dla niego odzialaja
  • Odpowiedz
@Kantar: moim zdaniem takie fale wpisów są rozłożone w reakcji na wydarzenia, dodatkowo histeria na wykopie jest zawsze i jeden wpis nakręca kolejny. Tak było jak putin postraszył bombami atomowymi, tylko w drugą stronę, nagle kilkanaście wpisów że bomby atomowej tak naprawdę nie ma co się bać xD Po prostu na wykopie połowa ludzi logując się na portal wyłącza mózg a odpala histerię i tak jest przy każdym wydarzeniu
  • Odpowiedz
Bądź nielegalnym imigrantem, jedz od Afryki i wybierz trasę przez kijów xD
Marzeń nie murzyn ludzie tam jest wojna jak go zawrócą na granicy to pójdzie na pewna śmierć
  • Odpowiedz
@Kantar: Jestem z Przemyśla, jak to ująłeś "sami murzyni" to czysta prawda. Dworzec Przemyski, galeria Sanowa w Przemyślu jest zalana tymi uchodźcami. Na hali Kijowskiej (hale które znajdują się przy granicy z Korczową i są tam utworzone punkty z jedzeniem oraz z możliwym noclegiem) jest pełno syryjczyków i ciemnoskórych. Powiem więcej, zaczęli oni chodzić grupami po Przemyślu i wieczorami zaczepiać przechodniów. Więc jeżeli nie ma Cię tutaj, to nie #!$%@? głupot.
  • Odpowiedz
Ja zauważyłem jeszcze że jest wysyp tendencyjnych pytań typu „czy nie uważacie że…”, „jak myślicie?” oczywiście od razu z sugestią autora jak odbiorca ma myśleć. Co prawda to tylko w aktywnych wątkach bo onuce chyba myślą że interakcje na wykopie działają jak na fb/twitterze xD
  • Odpowiedz
@Kantar: wczoraj bylem na granicy z pieluchami i chusteczkami dla dzieci. Spotkałem 1 kobietę z dzieckiem, tlum przy ognisku raczej romski i trochę ciemnoskórych, ale bez tragedii. Caly moj majdan zabralem wiec do osrodka recepcyjnego w poblizu, tam juz tlum ludzi - na biezaco transportowani z granicy. Nie powiem ze nie ma Ukraincow, ale prawdą jest że spora mieszanka narodowości, Azjaci, Afrykanie również. Na logikę skoro ich wpuścili to znaczy że
  • Odpowiedz
@Azzy96: też się dziwiłem jak byłem dzisiaj na dworcu, ale muszę przyznać że wszyscy ciemnoskórzy byli w wieku studenckim, a podobno naprawdę dużo ludzi z Afryki itp studiowało na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@Kantar: ja sie dolozylem do tematu. Zapraszam na moj profil. Uwazam, ze te doniesienia nalezalo jak najszybciej zdementować. A Duda PODOBNO na pytanie o to odmowil komentarza. Az mi onuce przesiąkły potem ze strachu
  • Odpowiedz