Wpis z mikrobloga

Ludzie z #bieganie potrzebuje pomocy i natchnienia.
Szukam butów do startu w maratonie. Ostatni przebiegłem w Nb fuelcell TC i miałem mega odciski. Po wczorajszym półmaratonie to samo. Do 10 km wszystko jest ok, a potem mega się od iski robią i się strasznie niekomfortowo biegania XD. Jakie buty na długie asfaltowe biegania polecacie stricte pod maraton itp?
#pytaniedoeksperta #pytanie
  • 10
via Android
  • 0
@gokish wiem, że one są pod maraton. Były dobierane i są wygodne itp, ale po 15 km to straszny dyskomfort przez robiące się odciski z boku stopy.
via Android
  • 0
@gokish Generalnie stopę mam wąską. Przez ostatnie 2 lata trenuje w nikach (odyssey i pegasusy) i z nimi nie mam problemu. Do asicsow nie mogę się przekonać za pieron. Próbowałem, ale strasznie mi nie podchodzą.
@zwarcin: Eeee no to jak biegałeś w najeczkach to zależy teraz czy potrzebujesz szybkości i wygody (wtedy kierunek vaporfly/ lub dwójka alph nie polecam dziwny but) albo invicible jak wygody i amortyzacji dużej
via Android
  • 0
@gokish myślałem o vaporach. Te moje karbony z Nb to złapałem na dobrej promce, dlatego w nich biegam zawody, ale nie wydaje mi się, że w pełni wykorzystuje karbon. Maraton celuje w 3:20-3:30. Obadam te invicible.
via Android
  • 0
@PurpleHaze bo chce mieć dobre buty do startu, które nie są bardzo używane, a w tych treningowych klepe km. Chociaż też myślałem, żeby zrobić maraton w nowych pegasusach.