Wpis z mikrobloga

Pisowcy nie byliby sobą, gdyby nie chcieli wykorzystać obecnej sytuacji do odzyskania kasy, za robienie z Polski drugich Węgier.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację i okoliczności, mam nadzieję, że będzie dokładnie odwrotnie i nie ustąpią tym prymitywom nawet na 1cm.

UE w 2014 brakiem zdecydowanych działan przyzwoliła na aneksję Krymu, oraz pozwoliła ruskiemu przydupasowi rozmontować Węgry. Mają przykład, że z takimi ludźmi nie idzie się na kompromisy.

#ukraina #rosja #wojna #neuropa #4konserwy
kezioezio - Pisowcy nie byliby sobą, gdyby nie chcieli wykorzystać obecnej sytuacji d...

źródło: comment_1646068963SYxzEvMftJbPMWHWRQSu24.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Twój artykuł jest z 2016r to co się w tej sprawie stało przez 6lat? Wyroki? Brak? No to po temacie. Nie ma wyroku, nie ma tematu.


@RafDan: TK wydał wyrok a ci których tak bronisz się na niego zesrali. To co, Bóg ma zejść na Ziemię i powiedzieć, że to nielegalne? Bo TK ma najwyższą wagę, jak nie ma płaszcza to nic nie zrobią.
  • Odpowiedz
@Pawu1on:

Ale przecież nie o tym jest dyskusja. To że nie został opublikowany nie podlega dyskusji.

Ja zapytałem @e_m_p co mnie pożegnał ale plusy przyszedł rzucić tym co dalej piszą, żeby mi pokazał, gdzie po tym artykule w którym mi podesłał jest wyrok. Nie ma - bo zostal odrzucony przez prokuratura a jako podstawe podano ze sam wyrok TK byl wbrew prawu - zapytalem ze skoro sie z tym
  • Odpowiedz
@RafDan: Koleś skoro mnie znowu jeszcze raz wywołujesz, to weź mi proszę pokaż przepis, ale dokładnie linijka w linijkę, który mówi, że prokuratura ma prawo kwestionować wyrok TK.
  • Odpowiedz
@e_m_p: Koleś, skoro się żegnałeś, potem wróciłeś dać plusy, na koniec żeby znów mi bajki opowiadać to najpierw Ty odpowiedz na moje pytania i argumenty, bo to Ty mówisz że wybory prezydenckie były w 2019, twierdzisz że ułaskawienie nie było zgodne z prawem a na koniec pomijajac wszystko wyzywasz mnie od pisiora i zwijasz kite xD
  • Odpowiedz
@RafDan: Nie musisz mi odpowiadać, odpisz @Pawu1on, ale konkretem prawnym nie unikiem w moją stronę. Przypomnę, że pytałeś o:

Prosze pokaz mi dokladne fakty i dowody ze zrobili cos wbrew prawu. Pokaz prawo i przyklad jego zlamania.
  • Odpowiedz
@e_m_p: Ja mu już odpowiedziałem, czy Ty jesteś niewidomy?

Od Ciebie się odpowiedzi nie spodziewam, bo skoro 3 razy skłamałeś, to widać kto pisior
  • Odpowiedz
- Prosze pokaz mi dokladne fakty i dowody ze zrobili cos wbrew prawu. Pokaz prawo i przyklad jego zlamania.

- Ale przecież nie o tym jest dyskusja. To że nie został opublikowany nie podlega dyskusji.


@RafDan: nawet nie jemu a sam sobie... cieszę się, że mogłem pomóc ʕʔ
  • Odpowiedz
@e_m_p: Jak na razie skłamałeś 3 razy, uniknąłeś odpowiedzi na konkretne pytania i argumenty. Konkret pisior widze.ʕʔ ( )
  • Odpowiedz
@NPC_358034: No i gdzie widzisz w tym zdaniu stwierdzenie ze nie zlamali prawa? Ja sie na tym nie znam, dlatego zapytalem tego ktory stwierdzil ze byly to nielegalne wybory, o dowody ktorych niestety ale nie dostarczyl. W dalszej czesci dopowiedzialem reszte odp na jego pytanie.

Rozumiem ze Ty twierdzisz ze te wybory byly nielegalne, a wszyscy do nich przystapili, i nikt ich nie podważał, mało tego nawet się dogadywali zamiast
  • Odpowiedz
@RafDan: Kurde, wybory głowy państwa to nie paczkomat, że można do niego srać bo nie ma przepisu który tego zabrania. Masz konkretne procedury. Pis zrobił po swojemu, co z automatu oznacza zignorowanie istniejącego prawa które wymuszało zrobienie wyborów bez żadnego przesuwania.

nikt ich nie podważał


Masz 2 linki bo mi się nie chce szukać
  • Odpowiedz
@NPC_358034: Jeżeli wybory według Ciebie nie były zgodne z prawem, to dlaczego wszystkie partie do nich przystąpiły, wystawiły swoich kandydatów i uznały wynik?

Podajesz link do wyborów kopertowych, które się nie odbyły. Co to ma wspólnego z odbytymi wyborami?

Skoro dalej twierdzisz że były nielegalne, to dlaczego nikt na świecie tego nie neguje lub nie bojkotuje naszego prezydenta?

Myślałem że potrafisz przedstawić swoją rację podstawami prawnymi, a nie artykułami i
  • Odpowiedz
Myślałem że potrafisz przedstawić swoją rację podstawami prawnymi, a nie artykułami i opinią jednej osoby


@RafDan: no tak, bo artykuły były napisane ot tak sobie. Ok.

Ty tego nie potrafisz zrobić, bo nie masz o tym pojęcia, przeczytałeś coś gdzieś i się teraz pokrętnie tłumaczysz.


Twierdziłeś że nikt nie podważał wyborów. Nie jest to prawda, a te artykuły, niezależnie od ich jakości, to pokazują. Jak ci się nie podoba to
  • Odpowiedz
no tak, bo artykuły były napisane ot tak sobie. Ok.


@NPC_358034: Są artykuły w jedną i w drugą stronę jak i opinie w jedną i drugą stronę. Dlatego chciałem żebyś mi przedstawił swoje fakty i prawne zapisy. Stwierdziłeś że skoro czegoś nie ma to nie znaczy że można tak zrobić a jednak okazuje się że można w sytuacji nadzwyczajnej która panowała w tym czasie. Rozumiem że gdy spadnie bomba nuklearna a wybory maja byc na nastepny dzien, a w prawie nie ma opcji ktora przewiduje taka sytuacje to co sie robi? xD

Sam się zapędzasz w
  • Odpowiedz
@RafDan: Piszesz jakby ktoś im w czasie wyborów pistolet do głowy przykładał i z bombą wyskakujesz. Otóż nie. Zresztą nie zamierzam marnować czasu na analizy, są juz takie sporządzone przez mądrzejszych ode mnie.

jednak okazuje się że można w sytuacji nadzwyczajnej która panowała w tym czasie.


Pis pokazał ile jest warte prawo i konstytucja wielokrotnie. I są one warte niewiele. Czy potrzebują systuacji
  • Odpowiedz
Piszesz jakby ktoś im w czasie wyborów pistolet do głowy przykładał i z bombą wyskakujesz. Otóż nie.


@NPC_358034: No widzisz, czyli sam juz zmieniles zdanie, i sa takie przypadki ktorych nie przeiduje prawo i trzeba dzialac. Jak widac COVID i to co bylo z nim zwiazane wlasnie taki byl.

Wybory na Białorusi czy Ukrainie świat też "zaakceptował", czy to oznacza że przeprowadzono je poprawnie? Logika z dziurami jak
  • Odpowiedz