Wpis z mikrobloga

Pisowcy nie byliby sobą, gdyby nie chcieli wykorzystać obecnej sytuacji do odzyskania kasy, za robienie z Polski drugich Węgier.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację i okoliczności, mam nadzieję, że będzie dokładnie odwrotnie i nie ustąpią tym prymitywom nawet na 1cm.

UE w 2014 brakiem zdecydowanych działan przyzwoliła na aneksję Krymu, oraz pozwoliła ruskiemu przydupasowi rozmontować Węgry. Mają przykład, że z takimi ludźmi nie idzie się na kompromisy.

#ukraina #rosja #wojna #neuropa #4konserwy
Pobierz kezioezio - Pisowcy nie byliby sobą, gdyby nie chcieli wykorzystać obecnej sytuacji d...
źródło: comment_1646068963SYxzEvMftJbPMWHWRQSu24.jpg
  • 42
@RafDan Bo te pieniądze nie przepadną, ale też nikt ich nie da bezwarunkowo. PiS dalej nie chce się wycofać z reformy Zera, który #!$%@? praworządność w kraju. Wola stracić pieniądze z UE, niż pozbyć się tego antyeuropejskiego śmiecia, bo boją się utraty władzy. Widać, że pisowska propaganda na niektórych działa bo posłusznie dałeś sobie zrelatywizowac działania Tuska (obrona praworządności) i PiSu (obrona koryta).
@kezioezio: to są bezwstydne barany. Wykorzystują teraz sytuację na Ukrainie i #!$%@?ą pokazówki jacy to są zbawcy narodów i jak się potrafią jednoczyć. Odkąd objęli władzę w Polsce ich rządy prowadzą w kierunku dyktatury i podziałów. Jakby kaczafi był młodszy za 10 lat mielibyśmy podobnie jak na Białorusi.
@greven: Ale co to ma za znaczenie, kiedy Tusk mowi ze odblokowuje, a robi blokowanie? Trzymaj sie wypowiedzi a nie historii. Fakty, misiu fakty.

Propaganda moze dzialac na takich jak Ty ktorzy wlasnie pisza według jej wytycznych. Po pierwsze, ta kasa to nie jest ani pisu, ani tuska, ani europy a europejczykow - to jest kasa dla nas i dla naszego kraju wydawana zgodnie i wedlug planu ktory akceptuje EU. Oni
To suwereny i demokratyczny narod decyduje kto go reprezentuje. Poparcie w 2015 i 2019 czysto pokazuje ze ludzie chca PIS niz inny rzad.


@RafDan: odnośnie tego fragmentu "demokratyczny" - jak to się ma do skandalu związanego z Pegazusem?

Jak to się ma do majstrowania przy Trybunale Konstytucyjnym, na temat czego protestowali polscy sędziowie?
@fledgeling:

Pegasus - do póki nie będzie wyjaśnione to można tylko gdybać. Gdyby faktycznie byli podsłuchiwani bezprawnie, to dawno temu Izrael rekami US przekazalby potrzebne materialy EU i zrobil z tego imbe. Na razie duzo krzyku, malo konkretow. Zalozmy ze byli podsluchiwani - co wedlug Ciebie to zmienilo w wyborach? Co takiego PIS zrobil ze odwrocil karte za pomoca podsluchow? Tematy kampani byly znane jeszcze przed ich biegiem. Wygrali w kazdej
Co ma majstrowanie przy trybunale do demokracji? Ze wymienili sedziow wsadzonych przez X na sedziow wsadzonych przez Y?


@RafDan:

1) TK wydał wyrok w tej sprawie, stanowiący, że część sędziów była legalnie wybrana, którego Szydłowa nie opublikowała czym złamała prawo, a Duda w ich miejsce wybrał dublerów.

2) Uniewinnienie Kamieńskiego przez Dudę, mimo, że nie został wydany prawomocny wyrok skazujący. Nie ma czegoś takiego w polskim prawie a mimo to tak
@e_m_p:

1. Przedstaw prawo, i pokaż w którym miejscu go złamali. Dokładnie, zdanie w zdanie. Nie ogólniki które mogę przeczytać bo każdy je powtarza. Przypominam że prokuratura umorzyła śledztwo bo stwierdziła że wyrok TK rzepa byl sprzeczny z obw porzadkiem prawnym. Wiec tutaj nie ma wyroku, nie ma sprawy.

2. To samo co wyżej. Jakieś dowody? Punkty które złamał? Czy kalka z kalki innych opwiadań?

To pierwszy przypadek, gdy prezydent nie
@RafDan: 30 sekund w google - https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1086314,brak-publikacji-wyroku-tk.html

Twoim zdaniem to była wymiana jednych na drugich, moim to była wymiana jednych na drugich przy zignorowaniu wyroku TK, który jest niekwestionowalny.

Rozumiem, że twoim zdaniem sąd może wydać dowolny wyrok ale nie musi go publikować i jest ok jak sprawca chodzi wolno, tak?

Wybory się nie odbyły, bo cała para i kasa poszła w wybory kopertowe pomimo, że nie było podstawy prawnej. Zabrano
30 sekund w google - https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1086314,brak-publikacji-wyroku-tk.html


@e_m_p: Ale Ty pokazujesz jedną stronę, ja pokazałem drugą stronę - prokuratura umorzyła i podała powody. Twój artykuł jest z 2016r to co się w tej sprawie stało przez 6lat? Wyroki? Brak? No to po temacie. Nie ma wyroku, nie ma tematu. Jeżeli chcesz mnie przekonać, to udowodnij mi że powód umorzenia sprawy jest błędny, i pokaż mi odwołanie które to dokumentuje. Prosta sprawa.

Rozumiem,
Jeżeli wyrok który wydaje jest niezgodny z prawem, to oczywiście że nie może zostać opublikowany bo to oznaczałoby że osoba niewinna może zostać skazana. To chyba oczywiste?


@RafDan: Ja #!$%@?... jak z botem () - kto ma stwierdzić, że wyrok jest niezgodny z prawem skoro pisowscy sami mówią, że TK stoi najwyżej? Marszałek Szydłowa?

żegnam pisowca
kto ma stwierdzić, że wyrok jest niezgodny z prawem skoro pisowscy sami mówią, że TK stoi najwyżej? Marszałek Szydłowa?


@e_m_p Ty mnie zapytałeś o moja opinię, a nie o podstawy prawne. To Ty nie potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty.

żegnam pisowca


@e_m_p: Typowa odpowiedź fanatyka politycznego który opowiedział bajki, a po wypunktowaniu i przy argumentach się gubi i zwija kite.

Przypominam że ja jedynie stwierdziłem, że skoro polityk publicznie mówi że
@RafDan: to pokaż źródło które twierdzi że polskie prawo wogóle przewiduje coś takiego jak przesunięcie wyborów tak jak to wtedy zrobiono oraz określa sposób przeprowadzenia takiego manewru.

Ostatnio jak sprawdzałem coś takiego nie istnieje. Ale chętnie zobaczę źródło udowadniające że się myle.