Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w trakcie Zima-20 jedna z symulacji wykazała porażkę Polski z Rosją w 5 dni XD? Jak patrzę na rosyjską armię to myślę, że nawet jakbyśmy wszyscy się poddali to Rosjanie doszliby najdalej do Grajewa czy innego Kętrzyna, bo potem skończyłoby się paliwo, a Polacy zamiast mówić kierunek na Warszawę to pokazywaliby drogę do Mrągowa XD
#ukraina #polska #heheszki #rosja
Pobierz B.....a - A pamiętacie jak w trakcie Zima-20 jedna z symulacji wykazała porażkę Polsk...
źródło: comment_16460634717rp2xTpO2Qd4ogI3qeyDi5.jpg
  • 11
@Brazylia: Bo te symulacje to prawda. Rosja z konflikcie tylko z nami rozprawiłaby się o wiele szybciej. Ukraina od 2014 roku uczestniczy cały czas w konflikcie. W walkach systemem rotacyjnym uczestniczyć miało nawet 60 tysięcy żołnierzy. Wojsko było i jest szkolone oraz dozbrajane przez USA i Wielką Brytanię. Całą operacją kierują liczne sztaby wojskowych USA i WB mając najlepsze zwiad na świecie.
@Brazylia: Powtórzę moją opinię z tamtego czasu, Polacy po pierwsze przegrali w symulacji przygotowanej przez samych siebie co oznacza, że polskie wojsko wie jak rozpoznawać swoje słabości, trzeba z tego wyciągnąć właściwe wnioski (a pamiętam głupie drwiny neuropków), po drugie oznacza to, że stan armii nie jest tuszowany przed dowództwem i władzami tak jak w Rosji.
), po drugie oznacza to, że stan armii nie jest tuszowany przed dowództwem i władzami tak jak w Rosji.


@Manah: Papier wszystko przyjmie. Przepisali do excela te miliony wojsk tysiące czołgów i wyszło że przegramy. A prawda taka że sama armia już nie chce walczyć a tego excel nie przewidzi.
Powtórzę moją opinię z tamtego czasu, Polacy po pierwsze przegrali w symulacji przygotowanej przez samych siebie co oznacza, że polskie wojsko wie jak rozpoznawać swoje słabości, trzeba z tego wyciągnąć właściwe wnioski (a pamiętam głupie drwiny neuropków), po drugie oznacza to, że stan armii nie jest tuszowany przed dowództwem i władzami tak jak w Rosji.


@Manah: W dodatku teraz widzimy, jaka słaba (w porównaniu do powszechnego image z 2020 roku) jest