Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SEBZER: tak, chłop następnie popełnił rytualne seppuku razem ze starym i własnym psem, które było widać na filmiku krążącym po sieci wcześniejXD ogarnij się
  • Odpowiedz
czyli twoim zdaniem każdy w sytuacji zagrożenia życia gdy ktoś do niego strzela to wyciąga telefon i nagrywa to?


@SEBZER:Tak, jestem w stanie sobie wyobrazić, ze w erze social mediów mając pod ręką urządzenie, które uruchamia kamerę jednym kliknięciem zaczynam nagrywać taką sytuację dla celów dowodowych, dla opowiedzenia swojej historii, dla transmitowania na żywo co się ze mną dzieje. A jak ludzie przed śmiercią listy pisali, to co? Też im powiesz,
  • Odpowiedz
@ElMagiko: widzisz kilka smug ale pocisk smugowy jest co któryś nabój.
Gość stracił nogę. Takie urazy powoduje ciężki karabin maszynowy. Może naprzeciw stał jakiś wóz opancerzony z takowym karabinem na wyposażeniu (nie widać na nagraniu)
  • Odpowiedz
jak to jest ze to jest nagrane i wrzucone do sieci..? live leciał? jakbyście oddciągali ojca to też byście nagrywali? kurde


@Ruswelt: Nie wiem. Żyjemy w takich czasach, że ludzie będą nagrywać. I w czasach, gdy będą informować o tym, że ktoś zmarł na Twitterze albo Instagramie, a nie w nekrologu wywieszonym przed kościołem. Tak po prostu jest
  • Odpowiedz