Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Glewon: Widziałem wiele filmów tego typu z różnych wojen i konfliktów, ale ten jest chyba najstraszniejszy i widząc to aż mi się słabo zrobiło. Pisk psa, płacz tego syna jak widział leżącego ojca jest straszliwy (,)
  • Odpowiedz
Widziałem wiele filmów tego typu z różnych wojen i konfliktów, ale ten jest chyba najstraszniejszy i widząc to aż mi się słabo zrobiło. Pisk psa, płacz tego syna jak widział leżącego ojca jest straszliwy (,)


@Adax_DD: Prawda. Zazwyczaj widzi się efekt takiego zdarzenia i martwe ciała. Przy tym filmiku odczucia są spotęgowane, bo widzimy to wszystko z pierwszej osoby. Czuć wszystkie emocje, przerażenie, dźwięki, reakcje psów. Jak
  • Odpowiedz
@Glewon: zastanawia mnie gdzie oni wszyscy muszą #!$%@?ć jak jest wojna, szczególnie, że przeciwnikami nie jest ktoś normalny tylko #!$%@? zwierzęta.
  • Odpowiedz
@BQP: Nie wiemy gdzie jechali, ale łatwo sobie wyobrazić że jechali do domu, nie widząc że na drodze znajdują się jakieś jednostki rosyjskie. Wygląda jaki samochód dostał serią z WKM 12,7 mm - stąd urwana noga u kierowcy i przebite auto na wylot. Tak czy siak jest to straszny film, co innego oglądać jak ginie w walce żołnierz a co innego taka straszna tragedia. Rosja i jej mieszkańcy powinna być cofnięta
  • Odpowiedz