Wpis z mikrobloga

tldr Wtyczka do Chrome która pozwala oznaczać ruską propagandę, a także ukrywa posty zielonek - działa na wykopie, a od dziś także na twitterze ;) Więcej informacji w repozytorium: https://github.com/edekdrezyna/stop-troll

Jak to działa?
Dokładnie jak na screenie, przy loginach ludzi pojawia się guzik do oznaczania jako propaganda, a posty zielonek zawijane są w spoiler. Aktualnie każdy z nas tworzy sobie lokalne listy trolli, ale istnieje opcja importowania i eksportowania swoich list, więc jak ufacie komuś, że nie dodawał wszystkich na oślep to możecie poszerzyć swoją listę ;)

Jak zainstalować?
- Pobierz repozytorium - https://github.com/edekdrezyna/stop-troll/archive/refs/heads/main.zip
- Rozpakuj archiwum
- W pasku adresu przeglądarki wpisz chrome://extensions/
- Włącz developer-mode/tryb developera
- Kliknij load-unpacked/Załaduj rozpakowane
- Wybierz wypakowane archiwum

NOTE: Rozpocząłem proces dodawania wtyczki do sklepu ale zanim chrome to zaakceptuje może sporo minąć

Plany na najbliższy czas:
- Bug fixy, zgaduje, że błędów jest więcej niż myślę ;)
- Wtyczka do Facebooka i jbzd
- Strona do współdzielenia list i serwer który zautomatyzuje proces dzielenia się listami trolli
- Projekt jest całkowicie opensource, więc wasze propozycje zmian też pewnie będę dodawał w najbliższym czasie
- Kiedy projekt będzie trochę bardziej dorosły, przyjdzie czas na analize i automatyczne oznaczanie po treści posta, ale wszystkow s woim czasie!

P.S. nie bądźcie źli o Elona, to tylko test :P
P.S.2. kilka osób które dodałem sobie do listy w ostatnim czasie już dzisiaj lata z szarymi nickami, więc zarówno chciałbym
powiedzieć że wtyczka się przydaje jak i (piekło zmarzło) powiedzieć że moderacja ostatnio robi dobrą robotę ;)
#rosja #ukraina #wojna #polska taguje też #neuropa i #4konserwy dla zasięgu
bolecrolec - tldr Wtyczka do Chrome która pozwala oznaczać ruską propagandę, a także ...

źródło: comment_1646056485rTpr1o79NwPy0AGWdHiUXs.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach