Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznać prawdziwą ruską onucę? Czytasz takiego lewaka z #neuropa jak @Normie_Lurker, który o blokowaniu sankcji na Rosję przez Niemcy pisze:

Umiem odróżnić tępą propagandę i pewien realizm.

Niemcy to największy gospodarczy partner Polski i ewentualne zawirowania w ich gospodarce odbiją się czkawką w naszej gospodarce. Nie wiedziałem, że kuc tak kocha Ukrainę, że jest gotowy poświęcić gospodarkę własnego państwa dla jej ratowania


Co to są za ludzie i kto im płaci? Co gorsza, sami poświęcają czas na szukanie "ruskich onuc" na prawej stronie xDDD

#rosja #wojna #ukraina #polska
  • 37
przypomnij mi, co Konfederacja mówiła o Rosji i Białorusi przy okazji, gdy posłowie PO i Lewicy biegali pod granicą i wyzywali polskich funkcjonariuszy?


@L3stko: przypomnieć co mówili posłowie Konfederacji, jak trwały protesty antyrządowe na Białorusi i istniała szansa, że Białoruś może w końcu obrać kierunek zachodni, czy mądrzejsze nie wspomnieć?

No tak, bo to były działania prorosyjskiej, #!$%@?ć to, że takie działania tylko ośmieszyły ich własne środowiska polityczne i ich samych,
przypomnieć co mówili posłowie Konfederacji, jak trwały protesty antyrządowe na Białorusi i istniała szansa, że Białoruś może w końcu obrać kierunek zachodni, czy mądrzejsze nie wspomnieć?


@Normie_Lurker: no warto to przypominac. Chcielismy "obalic" Lukaszenke i postawic jakas kobite. W rezultacje wyszlo gowno i wepchnelismy Lukaszenke w lapy Putlera + Lukaszenka odwalil akcje na granicy w odwecie. Bystrzejsi wiedzieli od poczatku jak to sie skonczy. Nie wystarczy chciec, trzeba jeszcze umiec.
Wspieranie tego było działaniem na szkodę Polski.


@L3stko: ale ty wiesz, że również byli tam uchodźcy, którzy zostali oszukanie przez białoruski reżim, nie powiesz mi, że jakaś grupa uchodźców, gdzie wśród nich byli jakieś małe dzieciaki stanowi poważne zagrożenie dla państwa, można było ich normalnie przyjąć, a potem ewentualnie deportować, a nie traktować jak bydło

Pan Braun też o uchodźcach z Ukrainy mówi trochę inaczej, ciekawe co się okaże jak prawaki
Pobierz Normie_Lurker - > Wspieranie tego było działaniem na szkodę Polski.

@L3stko: ale t...
źródło: comment_1646051727hOtzSn2BElkYTGHLssjmZh.jpg
ale ty wiesz, że również byli tam uchodźcy, którzy zostali oszukanie przez białoruski reżim


@Normie_Lurker: nie było, status uchodźcy przysługuje w pierwszym sąsiednim kraju. Nie wiem co miałeś z geografii, ale Polska czy Białoruś nie graniczą w żadnym z krajów, z których pochodzili ci ludzie. Nie powielaj propagandy kremla. To byli imigranci ekonomiczni, którzy próbowali nielegalnie przekroczyć granicę.
W rezultacje wyszlo gowno i wepchnelismy Lukaszenke w lapy Putlera + Lukaszenka odwalil akcje na granicy w odwecie.


@MehowM: mówisz o tym obrońcy białoruskiej niepodlegości, który w 2012 roku oddał dowództwo nad siłami białoruskimi, pod dowództwo generałów z Rosji? Wspaniały obrońca niepodległości, oddający dowództwo nad armią obcemu prezydentowi

- Regionalne Zgrupowanie Wojsk, stało się de facto szyldem, pod którym następuje proces stopniowej inkorporacji lądowego komponentu Sił Zbrojnych Białorusi do Zachodniego Okręgu
status uchodźcy przysługuje w pierwszym sąsiednim kraju.


@L3stko: to dotyczy kraju, w którym uchodźcy mają zapewnione bezpieczeństwo, nie powiesz mi, że białoruskie służby, który siłą wypychały uchodźców przez granicę zapewniają takie bezpieczeństwo, ale jak już rozmawiamy o prawie uchodźczym, to zalecam poczytać ten artykuł
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-konwencja-genewska-nakazuje-ubieganie-sie-o-status-uchodzcy-w-pierwszym-panstwie/

Nie powielaj propagandy kremla.


@L3stko: z ust konfiarza, to brzmi tak zabawnie xddd