Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznać prawdziwą ruską onucę? Czytasz takiego lewaka z #neuropa jak @Normie_Lurker, który o blokowaniu sankcji na Rosję przez Niemcy pisze:

Umiem odróżnić tępą propagandę i pewien realizm.

Niemcy to największy gospodarczy partner Polski i ewentualne zawirowania w ich gospodarce odbiją się czkawką w naszej gospodarce. Nie wiedziałem, że kuc tak kocha Ukrainę, że jest gotowy poświęcić gospodarkę własnego państwa dla jej ratowania


Co to są za ludzie i kto im płaci? Co gorsza, sami poświęcają czas na szukanie "ruskich onuc" na prawej stronie xDDD

#rosja #wojna #ukraina #polska
  • 37
@wojtas_mks: Nie wiem, czy w każdym przypadku ktoś im płaci. Po znajomych widzę, jak wiele jest osób, które się boją jakichkolwiek zawirowań i zamietliby sprawę Ukrainy pod dywan, byleby mogli dalej zbierać na wymarzonego SUV-a. Najbardziej ich przeraża, że poziom ich życia może się obniżyć. To, że w tym czasie mnóstwo ludzi to życie traci, nie ma dla nich większego znaczenia. Myślę, że na tym opiera się fenomen wojny - niewielka
Fajnie widzieć te wasze ostatnie podrygi gdy Konfederacja jest niszczona z każdej strony.


@pracownik_magistratu: Konfederacja według lewaków to upada od 2 czy 3 lat i upaść nie może. Ostatni raz upadała według was, bo nie popierała wojny hybrydowej Łukaszenki i Putina i nie wpuszczała bez opamiętania imigrantów z Afryki stając się "przybudówką PiS".

Dzisiaj sami przyznajecie Konfederacji rację w tym sporze (przynajmniej mam taką nadzieję).
@wojtas_mks: Ty jesteś serio walniętym człowiekiem.
Napisałem samą prawdę, polska gospodarska jest silnie uzależniona od gospodarki niemieckiej. Co potwierdzają dane z wymiany handlowej, eksportowej czy importowej, etc. Ewentualny kryzys w Niemczech odbije się również u nas. Takie są fakty.

który o blokowaniu sankcji na Rosję przez Niemcy


@wojtas_mks: Zastosuje twój tok rozumowania. Sankcje blokowały również Węgry, a ich premier wprost napisał, że nie wciągnie swojego kraju do wojny. Przypomnij mi
masz niezły tupet oskarżać kogoś o bycie ruską onucą, skoro jesteś wyznawcą antyeuropejskiej partii, która przez wiele lat sympatyzowała ze wschodnimi reżimami(Braun i Korwin w sumie dalej to robią xD)


@Trixie: Jestem wybitnie proeuropejski i nie łączę tymczasowych sojuszy z Europą. Dla przykładu od Rosji energetycznie w ogromnej mierze uniezależni nas najprawdopodobniej kraj spoza UE: Norwegia, a kraje wewnątrz UE jak Niemcy próbują nas w tym powstrzymać.

Napisałem samą prawdę


@
Jestem wybitnie proeuropejski i nie łączę tymczasowych sojuszy z Europą. Dla przykładu od Rosji energetycznie w ogromnej mierze uniezależni nas najprawdopodobniej kraj spoza UE: Norwegia, a kraje wewnątrz UE jak Niemcy próbują nas w tym powstrzymać.


@wojtas_mks: Ty chyba nie rozumiesz, że Norwegia nie jest w UE jedynie na papierze, formalności i obowiązki mają takie jak reszta państw w UE, jeśli chcą być w schengen i z UE handlować.

Tak samo
Ty chyba nie rozumiesz


@Trixie: Rozumie. Wojtuś nie jest głupi, przyjaciele - wojtuś, po prostu, nie ma żadnych oporów przed kłamaniem wam prosto w ryj, o ile widzi w tym sposób na przepchnięcie narracji którą właśnie próbuje przepchnąć. Liberalne podejście @L3stko czy właśnie wojtusia do samego konceptu "prawdy" było na wypoku legendarne na długo przed wybuchem wojny na Ukrainie, przecież.