Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że bycie ekspertem od geopolityki i technologii wojskowej jest chyba najbardziej wyczerpujące. Jak zajmowałem się jeszcze biotechnologią w szczepionkach, pandemią czy kryptowalutami to nie pochłaniało to u mnie aż tyle czasu... #wojna #ukraina
  • 16
  • Odpowiedz
@mirkax: Dobrze to ująłeś, niektórym jest tak ciężko, nieść ten krużganek eksperckiej specjalistycznej oświaty geopolitycznej, że aż mi ich szkoda.
  • Odpowiedz
@mirkax: Dobrze to ująłeś, niektórym jest tak ciężko, nieść ten krużganek eksperckiej specjalistycznej oświaty geopolitycznej, że aż mi ich szkoda.


@T1001: no ja akurat mam specjalizację w komedii autorskiej, ale tu jest trudna publiczność.
i #!$%@? mi idzie. xD
  • Odpowiedz
@mirkax: tylko tu jest prościej, bo szczepionki to #!$%@? wie czy działają czy nie, dopóki nie masz laboratorium wiele nie potwierdzisz. A z wojskowością jest prościej: strzelasz, czołg zniszczony -> działa.
  • Odpowiedz
Jak zajmowałem się jeszcze biotechnologią w szczepionkach, pandemią czy kryptowalutami to nie pochłaniało to u mnie aż tyle czasu...


@mirkax: dodaj do tego jeszcze bycie ekspertem w skokach narciarskich, w wyścigach Formuły 1, mikrobiologię... kurcze, coraz trudniej być wykopowiczem.
  • Odpowiedz