Wpis z mikrobloga

Takie pytanie mam, nikt tutaj z obecnych z Warszawy nie obawia się atomówki na swoją głowę? Mieszkam w Warszawie, ale wczoraj postanowiłem wrócić do swojego domu wraz z rodziną na wieś do rodziców pod Warszawą. Zacząłem mieć czarne myśli nt. przyszłości i wolę dmuchać na zimno... ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojna #ukraina #polska #rosja
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OSH1980: Na ruskim wykopie, wszyscy zesrani siedza przy oknach po tym oswiadczeniu putina. Im sie wydaje że wydał na nich wyrok i NATO będzie prewencyjnie chciało ich załatwić.
  • Odpowiedz
mieszkam w tym największym polskim mieście i szczerze jest nieciekawie bo w razie ataku, pewnie Warszawa byłaby jednym z pierwszych celów atomowych (podobnie blisko do Rosji stolice krajów Nadbałtyckich i Finlandii są mniejsze), ale jestem w tym wypadku optymistą i raczej do tego nie dojdzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Jurajczyk_Slaski: @asdfiksowy: Z tego co mówią eksperci, doktryna rosyjska nie zakłada użycia jakiejś CAR B---Y,
  • Odpowiedz
@OSH1980: wtedy się zaczyna gadka szmatka w stylu putin mówi "rozwaliłem faszystom bazę wojskową podczas konfliktu, a wyście zbrodniarze zbombardowali osiedle w moskwie pełne niewinnych ludzi"
  • Odpowiedz
@OSH1980: Moim zdaniem jest wiele poszlak, że Putin zupełnie nie zakłada użycia atomu, to po co się tym teraz przejmować? Utknął na tej Ukrainie ze spuszczonymi gaciami dosłownie i nie może się z niej ruszyć, tylko brakuje mu tego, żeby NATO wlazło na pełnej k----e i zrobiło z nim porządek.
Blefował miesiącami. Pokazał swoje karty i okazały się kiepskie. Musi je dograć krwią tysięcy Rosjan do końca i będzie negocjował,
  • Odpowiedz