Wpis z mikrobloga

Takie pytanie mam, nikt tutaj z obecnych z Warszawy nie obawia się atomówki na swoją głowę? Mieszkam w Warszawie, ale wczoraj postanowiłem wrócić do swojego domu wraz z rodziną na wieś do rodziców pod Warszawą. Zacząłem mieć czarne myśli nt. przyszłości i wolę dmuchać na zimno... ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojna #ukraina #polska #rosja
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nikt tutaj z obecnych z Warszawy nie obawia się atomówki na swoją głowę?

(...) wczoraj postanowiłem wrócić do swojego domu wraz z rodziną na wieś do rodziców pod Warszawą


@asdfiksowy: aha :p
  • Odpowiedz
@Poopiesh: Nie wiem, naczytałem się na wykopie, że nienawidzi Polaków i jak mu odje*ie to walnie w Warszawę. Normalnie bym o tym nie myślał, a człowiek siedzi cały dzień i czyta głupoty
  • Odpowiedz
@asdfiksowy mieszkam w tym największym polskim mieście i szczerze jest nieciekawie bo w razie ataku, pewnie Warszawa byłaby jednym z pierwszych celów atomowych (podobnie blisko do Rosji stolice krajów Nadbałtyckich i Finlandii są mniejsze), ale jestem w tym wypadku optymistą i raczej do tego nie dojdzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
postanowiłem wrócić do swojego domu wraz z rodziną na wieś do rodziców pod Warszawą


@asdfiksowy: Przekazuję koordynaty do dowództwa, tym razem nam nie uciekniesz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz