Wpis z mikrobloga

Mimo że nie ma wielkich dymów, nie ma też pewności kto będzie z kim w parze i to mi się podoba. :) Fantastycznie że nie ma żadnych starych gwardii, srardii i innych kłaków. A propos kłaków... Karolina z tymi odrostami, różową szminką, kreską pod okiem i golfikiem bez rękawków wyglądała trochę jak młoda żona podstarzałego oligarchy. Dużo bardziej przypadła mi do gustu Ola jako Disco Xena. ;)
#hotelparadise
Pobierz
źródło: comment_1646000630pg38GOhQa5GCQWMyDM5b7d.jpg
  • 16
@crazy_frog: Wiek nie jest tu aż tak kluczowy, bardziej to że nie złapała z nikim bliższej nici porozumienia. Ata z drugiego sezonu wyglądała jak mama Oli. Miała wtedy 28 lat, czyli dwa lata starsza od Oli (jak sprawdzalam, to pisza że ma 26) a wygrała program z 22/23 latkiem. Przy czym to nie była jej jedyna opcja wtedy
@Catastroish: Zazwyczaj faceci są opóźnieni w rozwoju o jakiej 3 lata więc powinni być starsi, żeby się ich dojrzałość wyrównała. Tym bardziej w ich wieku....dziewczyna 27 raczej poważniej myśli niż 22latek. Za dużo starszy też nie za dobrze
@Dewasta: Czyli dwu wiekowo do niej ewentualnie by pasowało, ale oni mają ją gdzieś...
Ata miała więcej niż podawała...i zgrywała nastolatkę. Ola ma bardziej poukładane w głowie i trudno jest znaleźć kontakt
@crazy_frog: Sympatyczna laska, ale po prostu niekogo nie zainteresowała sobą. Ta nowa Eliza wydaje mi się poważna z zachowania, zdecydowanie poważniej się zachowuje na swój wiek niż Ola na swój. Nawet powiedziałabym że tą powagą jest mniej przystępna, niż ciągle śmiejąca się z czegoś Ola, a jestem przekonana że kolesie nie latają za 'jej dojrzałością', ani za jej 'młodzieńczym usposobieniem', tylko im się zwyczajnie fizycznie podoba
@crazy_frog: jakby była 27 latkom wyglądająca na nie swoj wiek mogłaby tam ładnie zawojować - zyskiwałyby wyglądem - wciąż świeżej prawie nastolatki i oczywiście charakterem, bo dojrzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)